|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() עם תוספות לבחירתי . האם זה יקר ??
יש מבצע בניו :):):):) אה .. והיום ניסיתי את זה לראשונה במקום גרנולה פשוט מעולה !!! אכלתי את זה ככה כמו גרעינים
__________________
בלה בלה בלה אוכל בלה בלה בלה אימונים |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() 19שקל???? זה יקר.
אני קונה קילו ב7 שקל. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 562
כללי:: איגור
גיל:: 19
עוסק ב:: עובד
|
![]() הוא בטח התכוון לגרנולה עם השיבולת שועל, לא השיבולת שועל במשקל.
כי לפי מה שאני יודע, לא מוכרים דברים כאלה בניו :):):):). אם הכוונה פה היא לשיבולת שועל במשקל, אז עבדו עליך אחושרמוטה אחי :):):):)
__________________
102 קילו 14%~ 45 |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Dec 2007
הודעות: 864
כללי:: עילי צרור
גיל:: 16
חדר כושר: פיטנס בתים
|
![]() 8 שקל 1kg
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
חבר פעיל
|
![]() איפה אתה קונים קילו ב8 ש"ח..?
אני קונה 500 גרם ב12 ש"ח של חברת קווקר במגה בעיר..
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
חבר פעיל
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
חבר פעיל
|
![]() יש הבדל בין זה :
![]() לשיבולת שועל שמוכרים בחנות תבלינים? |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
חבר פעיל
|
![]() תצלם את הש"ש עצמה, לא את הקופסא.
פותח האשכול, תקנה בחנות תבלינים לפי משקל, זה עולה בד"כ 7-9 שקל לק"ג.
__________________
גלעד שליט עדיין חי כבר למעלה מ-1000 ימים בשבי!!! ![]() שחררו את גלעד! |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
חבר פעיל
|
![]() אני קונה 400 גרם ב11 שקל \=
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() הקוואקר בסופרים יחסית יקר, בחנויות תבלינים זה גג 10 שקל לקילו
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() אלו שקונים ביוקר, זה כי אתם קונים בסופר, תקנו בחנויות תבלינים במקום
|
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
חבר פעיל
|
![]() אתה פראייר
חח סתם אחי תקנה בחנות תבלינים לפי משקל ישאר לך עוד כסף גם לקנות קצת צימוקים כדי להוסיף לש"ש עם החלב ![]()
__________________
גלעד שליט עדיין חי כבר למעלה מ-1000 ימים בשבי!!! ![]() שחררו את גלעד! |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 |
חבר פעיל
|
![]() 8 שקל .קילו
|
![]() |
![]() |
![]() |
#14 |
חבר פעיל
|
![]() שאלה
מודדים תקווקאר בספל אמרו לי ש100 גרם זה בן **** למאסה יש 2 סוגים יש תקצר שזה חצי מבושל שזה כבר מוכן ויש תזה שלא גרוס אם אני לא טועה יש עדיפות לאיזשהו אחד מהם?? |
![]() |
![]() |
![]() |
#15 |
חבר פעיל
|
![]() זה לא משנה לי חח אני בכל מקרה אוכל בבוקר 20-30 גרם..
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#16 |
Banned
|
![]() חנות תבלינים - 7.5 ש"ח לקילו
רק שימו לב כשאתם קונים בחנות תבלינים שאין זבובים קטנים בפנים - או תולעים ! קרא לי מלא פעמים שהבאתי הביתה 2-3 קילו ש"ש וזה היה הולך לפח אחרי שהיתי מוצא מלא תולעים או לפעמים זבובים קטנים ! |
![]() |
![]() |
![]() |
#17 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2007
הודעות: 544
כללי:: רגוע עד לקריזה
עוסק ב:: עצמאי
חדר כושר: כרגע,מחוץ להישג ידי...
|
![]() כל אלו שקונים ב-7-8 שח זה ש"ש לא מבושלת או מיובשת !
אלו שמוכרים ב15 עד 22 שח זאת מבושלת ויבשה עם תוספות מתי תבינו ?!
__________________
חי את היום אוהב את הלילה אין כמו לילה במיטה ! יש מקומות בודדים . הרשמו עכשיו --------------------------------------------------- מי שלא חווה אכזבה לא יודע מהו ניצחון ! |
![]() |
![]() |
![]() |
#18 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
התוספות שאתה קונה זה כבר גרנולה - פירות יבשים, אגוזים וכו.. את זה אתה יכול להוסיף גם בבית או לא להוסיף בכלל.
__________________
גלעד שליט עדיין חי כבר למעלה מ-1000 ימים בשבי!!! ![]() שחררו את גלעד! |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#19 |
מפקח ראשי
|
![]() הוא מדבר על השיבולת שועל בטעמים שמגיעות בשקיות בודדות.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#20 |
סגן מר ישראל לנוער 2010 נאבבא וסופר סאיין
תאריך הצטרפות: Jun 2008
הודעות: 1,484
כללי:: Eliran_M
גיל:: 17
עוסק ב:: פיתוח גוף
חדר כושר: מבואות ים
|
![]() אכלתי את שתיהם בדיקו אותו הדבררר סתם חרטאאא
אני קונה קילו וחצי ב 9 שקל
__________________
BodyBuilding For Life =]]] |
![]() |
![]() |