|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר מתחיל
|
![]() אני בטוח שאני לא היחיד עם הבעיה הזאת.
האבקות חלבון ( אופטימום / צ'מפיון ) כבר הגיעו למחיר בעייתי משהו, עד עכשיו השתמשתי רק בהן, אבל בגלל המחיר הגבוה חשבתי לעבור לאבקה אחרת שהמחיר שלה עדיין נמוך יחסית ( Mrm )... מה אתם אומרים? יש משהו עם אותה בעיה, והחליף את האבקה? אם כן, על מה אתם ממליצים? תודה מראש |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() תקנה במקום האבקות חבילות טונה ותפתור תעניין.
__________________
knowledge is power ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
__________________
Shut Up And Squat
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
Banned
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
|
![]() ציטוט:
אבל זה לא נוח ומבאס. יותר כיף לשתות שייק טעים ישר אחרי אימון מאשר לפתוח קופסאת טונה ולבלוס אותה באמצע המכון. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
מושעה
|
![]() Mrm חברה טובה. בכל מקרה אתה תמיד יכול לקחת שק חלבון של אופטימום באיזה 600 שקל.או פחות...וזה יוצא כיאילו לקחת 2 קופסאות כל אחת 300 . כמו המחיר הישן.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
__________________
![]() ![]() Eat Well, Train Hard, Fuck Much, Live Long...Be Happy |
|
![]() |
![]() |