צפיה בהודעה בודדת
ישן 22-10-08, 00:00   #18
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
שום דבר, הגוף לא מפרק כל כך מהר את מה שהוא בנה וצריך..
זאת אומרת אם האימונים שלך היו קשים מספיק, ועצימים, הגוף לא יפרק שום שריר, מכיון שיזדקק לו בעתיד...
אם אתה מבין למה אני מתכוון.. הגוף התרגל לרמה של אימונים קשים, ועצימות מסויימת. ולכן זקוק לשריר שבנה בכדי לצאת ממצבי סכנה (אימון הוא מעין מצב סכנה עבור הגוף, או לפחות אמור להייות) בקיצור הגוף זקוק לשריר שיצר, ויודע גם שיזדקק בעתיד, אז לכן לא יפרק כל כך מהר.

סתם דוגמא, אני הייתי חולה לפני כמה ימים, שבועיים בשפעת חזקה ביותר, לא אכלתי כלום, איבדתי 6 קילו.
הכל נוזלים, וכמו שאמרתי אכלתי פחות ממך לא חלבון ולא כלום, בסוף המחלה צילמתי תמונות כי פשוט אהבתי את החיטוב שהתקבל אצלי.
אני נותן לך לינק לעמוד בפוסט שלי בזירת הגולשים, שם פירסמתי כמה תמונות לקראת סייום המחלה, ושים לב שאולי אני נראה פחות עבה ונפוח (כתוצאה מאיבוד נוזלים - שגם זה לא דבר קריטי מכיון שאת הקילוגרמים האלו מחזירים הכי מהר) אבל כמו שאמרתי לא איבדתי שריר - אלא רק נוזלים. וזה מה שיקרה לך אל תדאג. בנוסף, אם אתה כל כך מודאג, אתה יכול לשמור על מאזן קלורי ניטרלי או חיובי, שבזה אתה תבטל כל ירידה במשקל, נוזלים או שריר..

רד קצת למטה אתה תראה את התמונות -
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40584&page=7

תהייה לי בריא
אי אי איך נירגעתי ההיתי בסרטים שהלכו איזה חודשיים של אימונים,

ציטוט:
פורסם במקור על ידי haas צפה בהודעה
וואלה איתי אני כמוך חולה לא מסוגל להכניס כלום לגרון ...אינעל העונות מעבר האלה
תרגיש טוב
וואלה אחי תאמין לי זה הדבר הכי מעצבן בעולם בידיוק שאתה בשיא מגיע אליך המחלה כאילו היא מתוכננת לבוא אליך בידיוק כשאתה בטופ, לא נורא לפחות לא נכנסים למצב קטבולי ,
הלוואי שיעבור לנו במהירות למה אני לא יכול לחכות לאימונים.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט