צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-10-10, 19:31   #47
OmriS
חבר פעיל

חדר כושר: Home Sweet Home
שלח הודעה דרך MSN אל OmriS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
בודיבילדינג בעיקרון פירושו המילולי הוא בניית גוף - ולכן במידה מסויימת כל מי שעוסק בכך הוא בודיבילדר... אבל זה זניח, העניין הוא כזה: שימו לב כאשר בודיבילדר מקצועי או סמי-מקצועי כלשהו מתארח בתכנית כלשהי למשל - הוא תמיד עם גופיות או בכלל בלי חולצה באיזשהו שלב, כל העניין מתרכז יותר מדי בו ובייחוד שלו לעומת ה"אנשים הרגילים" כביכול. אם בודיבילדר או בן אדם שרירי ומפותח בצורה מאד מרשימה היה נכנס לאולפן, לבוש בחולצת משבצות מכופתרת, ג'ינס או דגמ"ח רגיל ולא היה דן עם המנחה בעצמו כל כך הרבה ואולי אף כלל לא היה מוצג כבודיבילדר או כנציג הענף בצורה כלשהי - חלק גדול מהאווירה הזאת של "בודיבילדרים הם פריקים נרקיסיסטיים וחיות אדם" היה נעלם. לעומת לא מעט חברה' שלא עוברים את ה90 קילו על גובה ממוצע ורק טוחנים בשכל מה הם אוכלים וכמה סטים הם עושים על כל שריר. ההפרדה הזאת בין להיות בודיבילדר לבין להיות בן אדם לפעמים משנה את כל התמונה.
זה שבודיבלידרים מורידים חולצה כשהם מגיעים לתוכנית זה בסדר גמור אפילו, אני לא מבין תאובססיה שלך נגד בודיבילדרים.
אני יסביר את עצמי למה זה בסדר גמור: הכוונה היא שכמו שרקדן ברייקדנס שמגיע לתוכנית הוא רוקד ועל ידי הריקוד הוא מראה את הכשרון שלו, אז כך גם הבאדיבילדרים מראים את הכשרון/ את היחודיות שלהם על ידי כך שהם מורידים חולצה.
OmriS מנותק   הגב עם ציטוט