צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-06-16, 19:12   #1950
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

Bill Starr - Glenn Pendlay 5×5 Periodized Version for Advanced Lifters שלב הנפח (סבב נוסף) (שבועות 1-4): שבוע שביעי אימון A

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 120, 150, 165ק"ג 5*5!!!!!! PR!!!!!!
בנצ' פרס: 62.5, 82.5, 102.5, 125ק"ג 5*1!!!!!! PR!!!!!!
חתירת פנדליי: 62.5, 82.5, 107.5ק"ג 5*1!!!!!!

טוב אז ככה....PR בסקוואט כמו שצריך כשכל החזרות עמוקות ושוברות מקביל! כל משקל שסגרתי 5*5 בעבר יותר מהמשקל הנוכחי שעשיתי היום 165, כל משקל יותר מזה ל5*5 בעבר לא היה עם חזרות נקיות, לא מדובר בחזרה אחת או שניים מתוך כל ה5 סטים, אלא שכל סט היו לפחות 3 חזרות שלא שברתי....אז כל מה שהיה בעבר לא נחשב....מה שכן בתקופה שבו עשיתי טקסס מת'וד לפני המון שנים ומה שהביא אותי ל200ק"ג סקוואט ל1 הנפח שלי היה בזמנו הכי הרבה 5*4 עם 162.5ק"ג! זאת אומרת שיפרתי (כן עבר המון זמן) ב2.5ק"ג ל5 סטים של 5 כשכל החזרות היו מלאות ונקיות! אה כן ב2 סטים האחרונים קרסתי על הריצפה אחרי הסט חח הייתי פשוט גמור זה הוציא ממני את הנשמה....מרוצה מאוד!
PR בבנצ' פרס עם 125ק"ג ל5! לא הכל נקי אבל זה סיום הבלוק המתיש הזה (מה שהולך לחזור על עצמו בקרוב כי אני מבצע רק בלוק נפח כרגע)
ולסיום חתירת פנדליי עם 107.5ק"ג ל5, מכוער, צ'יטינג ועם ג'רקינג אבל זהו זה חוזרים אחורה
אני ככל הנראה אנסה לשלב איכשהו את התוכנית סמולוב לבנצ' פרס יחד עם התוכנית הזאת....אנסה! כי אין מצב בעולם שאני בא למכון לעשות רק סמולוב עם עוד כל מיני תרגילים מבודדים כאלה ואחרים! לא קיים כזה דבר אצלי
נמצא דרך לשלב ביניהם מקסימום אני הוריד טיפה נפח מהסקוואט ודדליפט אבל בשום פנים ואופן לא מוריד אותם לגמרי מהסדר יום שלי ועוד מחליף בתרגילים מבודדים
אבל ננסה לשלב גם את הסמולוב של הבנצ' וגם את הנפח של גלן פנדליי (כנראה בלי הפרס בעמידה)
בהחלט ניתן לומר שבסה"כ זה האימון נפח הכי קטלני שהיה לי עד היום!!!!!! (מבחינת הPR בסקוואט וPR עצימות בבנצ' פרס)
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט