צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-06-16, 16:01   #1948
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

Bill Starr - Glenn Pendlay 5×5 Periodized Version for Advanced Lifters שלב הנפח (סבב נוסף) (שבועות 1-4): שבוע שישי אימון B

פרונט סקוואט (אחיזה אולימפית כמובן!): 62.5, 92.5ק"ג 5*5!!!!!!
דדליפט קלאסי: 60, 100, 140, 190, 210ק"ג 3*5!!!!!! PR!!!!!! יש!!!!!!
פרס: 42.5, 52.5, 62.5, 75ק"ג 5*5!!!!!!
עליות מתח באחיזת פרונציה רחב (רוחב אחיזה כמו בבנצ'): 20ק"ג 5*5!!!!!!

טוב, אין ספק שזה האימון הכייייי קשה שביצעתי אי פעם!! מבחינת הההכל! העצימות, העובדה שהתאמנתי ישר אחרי משמרת בוקר מה שממש לא חדש לי ואני עושה את זה באופן קבוע אבל ישנתי כמה שעות בודדות בלילה וככל הנראה זה השפיע עליי בלי קשר שהאימון פשוט פיחלץ אותי! אז כמו שאמרתי העצימות וכמובן הנפח המטורף!!! פשוט גמר אותי!
העדפתי לעשות פרונט סקוואט יחסית "קל" במקום באק סקוואט ומן הסתם באחיזה אולימפית, לא היה קל כל כך בעיקר בגלל האחיזה אבל זה ישב לי טוב על קצות האצבעות וכמובן שהמשקל נח על הכתף קידמית....לא הרגיש כל כך קל המשקל בעיקר כי זה ל5*5 מה שלא מתאים נדמה לי לפרונט סקוואט אבל שטויות
והעיקר של האימון....דדליפט! מתיש, כואב וPR לכמות חזרות ולכמות סטים הנוכחי! 210ק"ג ל3*5! אין איך לתאר את הקושי שהיה לי בכל סט וסט ובכל חזרה וחזרה הכל היה עלה לאט אבל העיקר עלה! ועוד עם הסטיף-באר מה שאין ברירה זה מה יש ותמיד השתמשתי במוטות כאלו כי נו טוב זה מה יש בחדר כושר
פרס היה קשה גם כן בכל חזרה וחזרה השיא אם אני לא טועה עומד על 77.5 ל5*5 אבל לא שתכננתי ממש לשבור שיא כרגע וגם לא יודע אם יש לי את זה כרגע למרות שזה לא העיקר בתוכנית וגם בלי קשר היה לי גם ככה כבד וקשה נורא!
ולסיום עליות מתח בפרונציה אחיזה רחבה כמו בבנצ' שאני אוחז! מצאתי את הSweat Spot שלי בעליות מתח....ממש כמו בבנצ' וזה הרגיש לי די טוב גם הכאב בכתף שנפצעתי עד לא מזמן פחות הורגש כאן עדיין הורגש אבל לא עד כדי כך וגם מבחינת יעילות והפקת כוח באחיזה הזאת היא הכי טובה עד עכשיו שעשיתי (לא רוצה להשתמש באחיזה הפוכה למרות שניתן להרים יותר משקל בזה) מעדיף להשתדל להישאר תמיד באחיזת פרונציה טיפה רחבה כי על כל מקרה זה משפר את כל שאר האחיזות וכפי שאמרתי זו האחיזה שהרגשתי בה הכי חזק עד עכשיו! אמרתי למה שלא ננסה לאחוז כמו בבנצ' במתח והרגיש טוב מאוד, למי ששואל איך ידעתי שזו בדיוק האחיזה כמו בבנצ' פשוט הרמתי ידיים לפנים, ביצעתי קירוב שכמות ואז הידיים הלכו מן הסתם טיפה הצידה וככה ראיתי שזו אותה אחיזה כמו בבנצ' שאני אוחז.
זהו זה, אימון הבא אני חוזר אחורה במשקלים ובונה התקדמות ונסיון שבירת שיאיים לעוד חודש, בינתיים רק לאימון הזה! העצימות של הסקוואט ונפח של הבנצ' ביום שישי והנפח של הסקוואט ועצימות של הבנצ ביום שני נשארים כרגע אותו הדבר ואצלם רק באימון הבא שלהם אני גם כן חוזר אחורה. פשוט אימון B של היום לשבוע הבא אני חוזר אחורה ושאר האימונים כנראה לא שבוע הבא אלא רק אחרי.
בהחלט ניתן לומר שבסה"כ זה האימון נפח הכי מתיש, קורע וקטלני שהיה לי עד היום!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט