צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-05-16, 15:30   #1946
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

Bill Starr - Glenn Pendlay 5×5 Periodized Version for Advanced Lifters שלב הנפח (סבב נוסף) (שבועות 1-4): שבוע חמישי אימון C

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 140, 160, 185ק"ג 1*5!!!!!!
בנצ' פרס: 62.5, 82.5, 102.5, 120ק"ג 5*5!!!!!!
חתירת פנדליי: 62.5, 87.5ק"ג 5*5!!!!!!

היה אימון די מתיש וקשה, הסקוואט היה בסדר כי זה גם לסינגל אז אפילו שכבד ושעליתי מהבור מאוד בקושי
מה שגמר אותי לגמרי זה בעיקר הבנצ' פרס! :O שבד"כ אני קורא לזה Rest Press כי זה תרגיל מנוחה אחרי העיקר שזה סקוואט פשוט שוכבים על הספסל והכל אמור להיות בסדר חח אבל הנפח פשוט הרג אותי החזרות לא היו נקיות בכלל, הקפצה מהחזה בכל הסטים ובכל החזרות, התנתקות של הישבן כמעט בכל סט ב3-4 חזרות האחרונות....נחתי בערך 10 דקות בין סט לסט על מנת להתאושש לגמרי ואין עם זה שום בעיה עם מנוחה ארוכה העיקר לסיים את הסטים וכך היה! וזה הכי חשוב מבחינתי חזרות לא נקיות, הקפצות ויתוק הישבן מהספסל טוב נו זה נפח ודי ראיתי את זה מגיע אז לא כזה נורא בבלוק עצימות מן הסתם נקפיד על כל הדגשים העיקריים....מרוצה מאוד מה5*5 שסגרתי עם ה120ק"ג קשה לי להאמין שבאימון הבא אני מצליח לסגור 5*5 עם 2.5ק"ג אבל כמובן שננסה שוב אני בספק רב אבל ממשיכים עד כמה שניתן
לסיום חתירת פנדליי חזרות כאן לא הכי נקיות ודי הרבה צ'יטינג אבל לא איכפת לאף אחד חח
לסיכום....בהחלט ניתן לומר שבסה"כ היה אימון קטלני ביותר!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט