צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-08-06, 01:14   #2
compex
חבר פלטינה

שלח הודעה דרך ICQ אל compex שלח הודעה דרך MSN אל compex

היי לך!

טוב אז ככה.. מה שאובחן אצלך הוא למעשה סוג של עקמת קלה של הגב. זה חיב להיות גבוה מגה תחתון. תנוחה זו, (סטייה לכיוון שמאל) עשוייה להביא למנח לא תקין של חוט השדרה ואז יש לחץ על חוט השדרה שבמקרה שלך, ככל הנראה, נוצר באזור האגן, או גב תחתון. זה מה שגורם לתחושות הלא נעימות והכאבים ברגל.

בנוגע לטיפול כירופרקטי, אני קצת מסופק לגבי יעילותו, אבל כדאי לנסות. אני אישית מטופל אצל מישהו מאוד מקצועי שאני מאוד אוהב אם תרצה לנסות אצלו, אשמח לתת לך את הפרטים שלו.
בקשר לתיקון של המצב: בן כמה אתה? אם אתה צעיר, יש מצב לתיקון במידה ותטפל בזה כמו שצריך. אם אתה מעל גיל 18 בערך, הסיכוי הולך וקטן.

בקשר לכדורים: אתה לוקח תרופה די חזקה ואני מקווה שכמה שיותר מהר תוכל להפסיק לקחת אותה. בטח במינונים האלו שהם לפילים אינדים.

ממליץ:
1. בדיקה מחדש אצל כירופרקטור.
2. פעילות משפרת יציבה: יוגה, פלדנקרייס, שיטת פאולה, שחייה, כל אלו מבוקרות היטב.
3. תמנע מפעילות בחדר כושר אם זו מעמיסה על זוקפי הגב, גב תחתון, אגן, לפחות עד תום הבדיקות והטיפולים.
4. עיסוי מקצועי עשויי להקל על התחושות ברגל, במיוחד אם המעסה יודע לעשות שחרור ומתיחות לעצב שעוברת באזור (Sciatic nerve).
5. תחייך. זה תמיד עוזר.

שלך תמיד,

אריאל

אריאל.
compex מנותק   הגב עם ציטוט