צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-04-08, 23:18   #11
alfi
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלalfi

כללי:: אני? אלפי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shahala
אתה תשמע דעות שונות כמספר האנשים העוסקים בתחום.
באופן כללי השיטות השונות והתרגילים השונים לא "שורפים" רקמות שונות(שריר או שומן) אלא מספר שונה של קלוריות.
ההבדל כן יכול לבוא לידי ביטוי בזה שבתרגילים מסויימים אתה תשמור או אפילו תפתח(אל תצפה לזה ממש) מעט שריר תוך כדי יצירת מאזן שלילי של קלוריות(תשרוף יותר משתכניס).
מה שכן מאוד ישפיע זה התזונה שלך.
בעזרת קומבינציות שונות של חלבונים , שומנים ופחמימות אתה תוכל לצמצם את שריפת רקמות השריר תוך כדי מיקסום של שריפת שומן.
אתה ככל הנראה תאבד שריר לא משנה מה תעשה השאלה היא כמה ובאיזה יחס לשומן.

בשביל לשרוף הרבה קלוריות הייתי הולך על שיטות HIIT(high intensity interval training( למיניהם.
אם אתה לא מתחיל הייתי ממליץ לך לנסות את פרוטוקול טאבאטה עם פ"ס : http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=490160

במקרה אחר אולי הייתי בונה למצב שאתה מסוגל לעשות אימוני ספרינטים וספרינטים בעלייה בלי להרוג את עצמך.
אין לי כרגע מקורות אבל נערכו מחקרים שהוכיחו את העליונות של השיטות הנ"ל מבחינת כמות הקלוריות שנשרפו(במיוחד אפקט הפוסט אימון) לעומת אימונים יותר "אירוביים" וארוכים.
האימונים האלו קשים ואני ממליץ לקחת את הכלי של הכלב בשביל שארוחת הצהריים שלך לא תבוזבז על האדמה.
גם אימוני משקולות עם דגש על תרגילים מורכבים (דד, סקוואט ...) כנראה ויעשו את העבודה.
הזוי
alfi מנותק   הגב עם ציטוט