צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-07-08, 18:43   #9
ArschGesicht
חבר פעיל

הסמל האישי שלArschGesicht

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c צפה בהודעה
קודם כל בהצלחה,

1. נוח לך עם כ"כ הרבה ארוחות?
2. אם הפסטרמה מגעילה לך, למה אתה אוכל אותה?
3. יש לך יותר מידי אומגה 3. תסתפק ב6 טבליות.
4. בשביל מה החלבון קזאין? אם כבר קנית אז תסיים אותו, אבל להבא תדע שזה בזבוז כסף וחבל. כנ"ל לגבי האנטי אוקסידנטים ולגבי המשקה האיזוטוני. אחרי אימון במקום כל אלה תצרוך סקופ חלבון ותפוח גדול [200 גרם ככה].
5. תוסיף עוד ירוק, שיהיה לך משהו כמו 8-9 ירקות בתפריט, אל תפחד.
6. במקום החמאת בוטנים לדעתי עדיף אגוזים, בכף גדושה של חמאת בוטנים [20-25 גרם] יהיו לך בערך 5 גרם פחמימה, אומנם זה להתעסק בקקה, אבל אם כבר אז כבר.
7. תוסיף שומן!!! עוד 30 גרם! על חשבון הקלוריות האלה תוריד פחמימה. שיהיה לך 200 גרם חלבון, 200 פחמימה ו70 שומן.
8. בקשר לתוכנית - אתה עושה צחוק יעני?

בהצלחה.
1. אין לי בעיה עם הרבה ארוחות
2. מגעיל מגעיל אבל נגמר תוך פחות מדקה ויש לזה ערכים טובים, אז טיפה סובלים
3. אז להמיר את זה למה? 3 ג' שמן זית?
4. חלבון קזאין עולה כמו הWHEY ואמרו שבחיטוב הוא דווקא יכול לעזור -> אנטי-קטבולי
אמא שלי עובדת בקופ"ח ככה שיש להם מוצרים בהנחות אז היא מביאה לי דברים כאלה בזול אז למה לא לקחת העברתי לאחר האימון בננה בתוך השייק כי הקזאין בננה יש לו טעם של מאפרה, אז עושים את זה דקה בבלנדר וזה יוצא טעים לאללה
5. שמעתי, נוסיף עוד ירוקים
6.אם אתה אומר.. אין לי בעיה לשים אגוזים במקום החמאה, זה דווקא ילך יותר טוב בשייק
7. מה הייתרון של עוד שומן? הלכתי לפי 40:40:20, כזה הבדל?
8. אני יודע שהתוכנית לא מעולה.. אבל לא כזאת גרועה, אולי רק לעשות קצת החלפות (רציתי ללכת על ימים לפי גיוון בחזרות של FBW וכל פעם תרגילים אחרים, יש לי רק בעיה בתוכנית עם האימוני חזה ואולי גם קצת ברגליים (לא עושה סקוואטים, לא אוהב את התרגיל הזה אז צריך להתפשר..) אולי רק את החזה של אימון א' אני אעביר לחופשי, ובחזה של אימון ב' אני אשים חזה בדאמבלים כפתיחה
SlipknoT - Skin Ticket
2.11 סליפנוט בארץ!!!
ואת הכרטיס שלי כבר קניתי = והחזרתי
עצוב לי..
ArschGesicht מנותק   הגב עם ציטוט