צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-08-13, 18:49   #12
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ido123 צפה בהודעה
אל תקשיב למה שאנשים אומרים...תמשיך לחיטוב עד לפחות ל15-13 אחוז שומן ומשם תתחיל מסה עכשיו אתה על אחוז שומן דיי גבוהה ואם תעשה מעשה אתה תעלה לרוב בשומן וזה רק יחמיר.
תתחיל חיטוב תאכל טוב תרכיב תפריט מסודר על מאזן קלורי שלילי ותתחיל להפציץ..כמו כן תתאמן ולא רק אירובי אבל תעשה גם אירובי תחלק את זה בערך 60 אחוז אירובי 40 אחוז אימון שרירים.בסוף כל אימון הייתי ממליץ גם על תרגילי בטן בשביל לחטב את הבטן ותוך כדי לבנות מסת שריר שמה.
גם לי אנשים אמרו לעשות מסה הייתי 70 קילו על מטר 83 אבל היה לי אחוז שומן גבוהה ולא יכולתי לעשות מסה ככה והלכתי נגד כל מה שכולם אמרו לי,ירדתי 5 קילו שהרוב אם לא הכל היה שומן ועכשיו אני אחוז שומן 12-13 בערך על מסה נקייה עולה לאט לאט אבל קצת בשומן והרבה בשריר.
גם אני מרגיש טוב עם עצמי בים ובבריכה כי אני נראה חטוב התחילו לבלוט לי וורידים וכן אני יצא ילד קוביות אבל ניהיו לי קוביות לראשונה בחיים שלי וזה עשה אותי מאושר למרות שזה לא כל מה שאני רוצה.
ועכשיו אני עולה לאט לאט על אחוז שומן נמוך גם נראה טוב וגם גדל הרוב בשריר לאט וכיף ואני לא סובל בדרך למטרה שלי..
קצת חפרתי אבל רציתי שתדע...שיהיה בהצלחה.
וואו זה אחד הדברים הכי מטומטמים שקראתי בחיים שלי d:

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט