צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-02-09, 18:20   #68
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
קראתי את מה שגלעד ועוד כמה כתבו ויש לי שאלה - האם אין לבחור הזה, מר אשר פריג', גם עניין שתחום פיתוח הגוף יצליח עוד יותר בארץ? כי ההגיון אומר שיותר הצלחה לענף - יותר הצלחה, יוקרה (וגם כסף) בשבילו.
זה לא אמור להיות ככה?...

העניין הוא שהאיש מקבל הקצבה קבועה מהטוטו, ללא קשר להישגים, הצלחות, או עשייה מוכחת. לכן אין לו שום עניין לשנות או להשקיע.
המונה דופק בכל מקרה, זה עצוב - אבל זה המצב.
לפעמים יש טעויות היסטוריות שהן פשוט ממשיכות מכוח האנרציה, ואף אחד לא יכול לשנות אותם - פשוט כי מישהו קבע.
אברהם פורז שהיה אחד הפרלמנטרים הכי חרוצים בכנסת ישראל לדורותיה הכריז בזמנו מלחמה נגד ההטבות המטורפות של אנשי חברת חשמל.
הבנאדם זכה למיליארד כותרות בעיתונים, אפילו איימו על חייו, מה שבהחלט לא הזיק לו ציבורית, אבל בסופו של דבר ואחרי הכל האם משהו השתנה?
אם יש לכם חברים בחברת חשמל אתם בטח יודעים שהם מדליקים מזגן ותנור באותה העת, סתם בשביל הקטע.
אותו דבר האדון פריג': אף אחד לא דורש ממנו כלום - ההקצבה נכנסת כמו שעון.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט