צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-02-09, 12:43   #63
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
אחי באמת שאני חושב שאתה טועה...
למה שלא תנסו לשלוח מכתבים בכל זאת ? מה יש לכם להפסיד ?
ולפי מה שאתה אומר סה"כ זה אשמתכם למה? כי "לצערי אין אנשים רציניים וכולם מדברים ומזדיינים תשכל אז...לא יצא כלום לאור לצערי מה אני והוא לבד?מפתח גוף מקצוען ועוד מפתח גוף מתחיל לא יזיזו שום דבר לבד".
חבל מאוד שזה ככה, ואני חושב שלאף מפתח גוף בארץ (חוץ ממכם) יש זכות צודקת לדבר ולבכות על המודעות והכלכלה וכו' כל עוד הוא לא עושה כלום לשנות את זה.
אני נסיתי לשלוח אמרתי לך אחי...לי אישית חשוב מהמצב של הפיתוח גוף בישראל,ואני הייתי מוכן לעשות המון בישביל שהוא ישתפר,ואני חושב שאשר פריג' צוחק פה על כולם ועושה מהספורט בדיחה!וגורם לבודיבילדרים שעבדו קשה מאוד!להתחרות בתחרויות שאופן הופעתם שם תוריד עוד יותר את הרמה של הספורט,איך שבודיבילדר משקיע ועובד קשה וסובל בדיאטה הקיצונית ובסוף מעלים אותו להתחרות בשמש בחום באיזו בריכה?!?!או במרגש טניס!?!?מזו ההשפלה הזאת?!מה הקשר מאחורי מגש טניס ובריכת שחייה קהילתית לפיתוח גוף תחרותי?!מה עושים אחרי הפוזה של "front lat spred"קופצים למים ל30 בריכות חתירה?או שבמגרש טניס מרביצים אחד לשני אם המחבט טניס ומי ששורד מנצח?!מזו ההשפלה הזאת?
ואין מה לעשות...זה ככה אחי אתה לבד בספורט הזה..זכור טוב טוב תמשפט שאמרתי לך עכשיו אני אומר לך מניסיון ולא משום דבר אחר.
אם לא תקרע תתחת בישביל המטרות שלך?אף אחד בעולם לא יעשה את זה בישבילך,יש מקום רק לבודיבילדר אחד על אמצע הפודיום.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט