אשכול: בנץ' חלש
צפיה בהודעה בודדת
ישן 22-10-11, 18:08   #14
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

בוא נעשה קצת סדר:

1. הליצנים שלוחצים משקלים גבוהים מתאמנים(לרוב) 3 ויותר שנים, ועושים 4 תרגילים לחזה ו3 תרגילים ליד אחורית, תרצה או לא תרצה, שים מישהו עם כזה עומס על הידיים והחזה והוא יגיע לבנץ' 120 אחרי 4 שנים לא משנה כמה הוא ליצן, יש הרבה מתאמנים שיודעים להתאמן למרות שהם לא בתכנית כוח, במיוחד לפלג גוף עליון.
2. חצי מהמפצלים שלוחצים לוחצים בטווח תנועה חלקי, או שבחצי מהחזרות הספוטר עוזר להם, בודדים המפצלים שעובדים בטווח תנועה מלא ועובדים בלי עזרה.
3. יש הרבה מפצלים שעובדים חזק מאוד על הבנץ' ומגיעים למשקלים יפים, מה גם שיש חלק גדול שמשתמש בהזרקות/דיבול/סטרואידים אלה ואחרים

קח ילד ממוצע בן 15 בחדר כושר, או שאני אתן לך דוגמה מאלה שאני רואה(ואני רואה המון בתור מדריך) הם לוחצים לרוב 35-40 קילו... 60 קילו למתאמן חדש דנדש שמתאמן שנה בלחץ זה לא רע, במיוחד כשאתה עצמך שוקל פחות מ70

בקשר לרגליים, אתה צריך בהרמה לדחוף אותן לרצפה חזק
אם אתה רוצה לבדוק אם אתה מכווץ מספיק תגיד לחבר שייתן לך מכה קלה עם הברך באזור הירך/ישבן, אם אתה זז לצד אתה לא מכווץ, אם נשארת על הספסל בלי לזוז אתה מכווץ מספיק

להמשיך לאכול

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 22-10-11 בשעה 18:12.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט