אשכול: תזונה בחו"ל
צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-08-11, 04:20   #5
itay24
חבר מתחיל

ברירת מחדל קצת על הקולג'

יש לציין שאני רחוק ממה שהייתי בעבר , התחיל להיווצר לי בטן בקטנה וגם בצדדים כי בכל זאת לקח זמן עד שהתאפסתי על עצמי פה מבחינת אוכל ולא היתה ברירה לצרוך רק זבל.
שאנחנו מדברים על שומנים טובים מה הכוונה? ולהוסיף מעט פחמימות בוא נגיד שיש לי כרגע לחם, אורז, תפוחי אדמה קטנים,וספגטי כמה לשים בארוחה שאני ידע ככה פחות יותר כמה להשתמש. פייבר אחד זה סוג של דגני בוקר נכון? להוסיף טיפה חלב על הבוקר וככה כל בוקר זה בסדר?
קצת קשה פה לשמור על איזון מדויק כי האוכל פה קצת שונה אבל נעשה מה שאפשר כדי לפחות להוריד את הבטן שנוצרה.

ולגבי השאלה על הקולג' דיי מטורף, זה חלום שהתגשם וכל מילה מיותרת! זה כמו להיכנס לתוך אולפן שמצלמים סרט שאתה לא מאמין שאתה שם ..המציאות עולה על כל דימיון לגמרי הזוי ואין ספק שברגע שאתה חווה את זה אתה מוותר על הרבה דברים בדרך כמו משפחה, חברים, הארץ לתקופה מסוימת וגם האימונים אגב הייתי מתאמן לאורך שנים והיתי בנוי ממש טוב והיה שלב שידעתי שאני כבר לא אתאמן בארה"ב באופן סדיר אז הפסקתי ואפשר להגיד שזה גם סוג של וויתור הכל למען החלום להגיע לפה, וזה ממש כיף בתור הקונספט של החוויה זה שווה כל וויתור.
אני לומד קולנוע בכל זאת לוס אנג'לס יש סיבה למה הגעתי לפה והמחיר זה הקטע הכי כואב זה אולי אחת הסיבות למה לא כל אחד ממהר לבוא לארה"ב כמה שהלימודים פה ברמה הכי גבוהה שיש המחירים בשמיים וזה לא שההורים שלי או אני רוטשילד כן הייתי צריך לעבוד כמו חמור בארץ כדי להגיע למצב שאוכל ללמוד ותאמינו לי שזה עדיין לא מספיק כי הכל פה ממש יקר.
לדוגמא : סמסמטר הזה שילמתי 4055$ רק ללימודים...בלי ספרים אוכל מחייה וכו' ואז בכלל המחיר בשמיים שאז יהיה יותר קל להבין למה חדר כושר בכלל לא נמצא ברשימת "קניות" שלי גם תמורת 25 דולר לחודש שזה המחירים פה אבל אפילו את זה אני לא יכול להרשות לעצמי.
אבל בסופו של דבר כל זה חוויה אחת גדולה ולומדים לחיות לבד בחו"ל ומבינים הרבה דברים מחדש, למי שיכול או חושב בכיוון ממליץ בחום.
itay24 מנותק   הגב עם ציטוט