אשכול: תזונה בחו"ל
צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-08-11, 08:18   #1
itay24
חבר מתחיל

ברירת מחדל תזונה בחו"ל

מה קורה חברים?
אז ככה הייתי מתאמן כמה שנים בארץ on off , אני עברתי לגור בארה"ב במסגרת לימודי תואר ראשון שאני מתחיל שבוע הבא.
אין ספק שבנקודת זמן זאת אין לי כסף להירשם לחדר כושר ולהתחיל להשתמש בתוספים כי הלימודים זאת עלות כבדה גם ככה.
אני פה כבר חודש והעניין של האוכל משגע אותי ואני לא בדיוק יודע איך לגשת לעניין או יותר נכון מה בדיוק לקנות.
כמובן שאין מה לדבר על להתפתח או לבנות את עצמי כי חדר כושר סביר להניח שכלכלית אני לא יכול, אבל מה שכן רציתי לשאול זה בנוגע לתזונה אני פה כמעט חודש ומהרגע שאני נכנס לסופר עיניי חושכות וזה ממש לא כמו בארץ.
יש פה כל כך הרבה סוגי לחמים(לוס אנג'לס) ובכל אחד אני רוצה אחוז קלוריות עצום לפרוסה 90-100-110 ומעלה וכולם רשום חיטה מלאה וכל פרוסה נראית כמו 3-4 שלנו וזה דיי מבלבל כרגע בשביל לשמור על איזון ולא להשמין אתם יודעים כמו לחם עינן קל בערך משהו בסגנון אתם יודעים באיזה לחם עדיף להשתמש פה בארה"ב?
אם יש לכם את השם המלא חברה הכל אשמח לדעת הכל תודה.
ובנוסף אני מתחיל להתחיל לרוץ פה ובקטנה לשמור על כושר כדי לא להשמין מכל הזבל שיש פה, מה כדאי לקנות בסופר? כלומר טונה במים זה ברור, ביצים, יש עוד פחמימות או חלבונים שאתם ממליצים?
ובגלל שכרגע אני לא מתכוון להתאמן על משקולות וידיים אלא ריצות כדי לשמור על עצמי כמה ארוחות ביום עדיף?

אשמח לשמוע כל חוות דעת ממכם חשוב לי מאד עם כל התסבוכת הזאת פה

תודה , ויום טוב
itay24 מנותק   הגב עם ציטוט