אשכול: עזרה למתחיל
צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-09-07, 17:26   #8
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
, אינני מעונין לזלזל בך, אך בתור מדריך מוסמך במכון וינגייט, הייתי מצפה להדרכה קצת יותר מקצועית, ומבוקרת. אינך ענית לו על שאלתו כלל וכלל, הרי כל צפלון, יודע שעבודת משקולות, ואירובי, הם דברים שהולכים יחדיו. אינך נתת לו הכוונה תזונתית כלשהי, שתיתן לו קצת יותר רקע. היכן הגיע התייחסותך, לרצונו לעשות דיאטה, ולרזות? אינני מנסה לבקרך, אך בתור מישהו שמתיימר להיות מבין, ומצהיר באופן פומבי שהיננו מדריך מוסמך, הייתי מצפה לקצת, אבל קצת יותר מקצועיות
אינך מעוניין לזלזל בי? אבל נראה לי שאתה כן!
עכשיו תקשיב לי ותקשיב לי טוב מסייה לוקאס!, אני לא מכיר אותך אבל אני יכול להבטיח לך שאני נמצא בפורום הזה ועוזר לאנשים כ"כ הרבה זמן ועל בסיס יום יומי עוד מלפני שראית משקולת לראשונה בחייך!, גם מחוץ לפורום אני עוזר הרבה לאנשים בכל הנושאים שאנחנו דשים פה.
וכל זאת אני עושה מזמני הפנוי ואני לא בן 16 כמו רוב חברי הפורום פה, אני בן 24 ובנוסף לכל יש לי על הראש דירה שאני משכיר, עבודה, חברה, חברים, משפחה, רכב ועוד מליון דברים תשלומים ומשימות על הראש, אבל כל דקה פנויה שיש לי אני נמצא פה בפורום לעזרה לאנשים!, אז אל תבוא לי אתה עם הודעה אחת מסכנה סה"כ ותגיד לי שאני זה שלא בסדר!!!
וואלאק עיצבנת אותי כ"כ עכשיו עם ההודעה הזאת שבא לי לתת לך בעיטה מהפורום לאיזה שנתיים!
אני עוד אחד מהתורמים בפורום מאז ומתמיד בכל הנושאים שיש פה ואתה פותח עלי פה עם הודעה אחת מסכנה ששווה לתחת, וואלה אני לא יודע מה עוצר בעדי מלהעיף אותך לכל הרוחות תאמין לי שאני לא יודע, שתדע אנשים כמוך לא רצויים פה אני מציע שתיקח תרגליים שלך ועל תראה תשם המכוער שלך יותר פה בחיים

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט