אשכול: Ifbb 2009 ישראל
צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-08-09, 02:02   #19
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit צפה בהודעה
סלח לי על הערה
אבל אני עוקב אחרי הפוסטים שלך כבר הרבה זמן ואתה נשמע לי כמו בנאדם שאוהב את הספורט,משקיע ומבין בספורט לכן חבל לי שספורטאי ברמתך לא יודע לקבל הפסדים בכבוד..בתור בנאדם שמדבר הרבה על כבוד ודורש כבוד פשוט תלמד להפסיד אחי..זה חלק מהספורט..עצבים וכאלה אפשר להבין יום אחרי תחרות..אבל כבר עבר מעל שבוע ואתה עוד תקוע על זה..אני לא מבין למה..מישל ניצח בצדק..ולא היה הפרש של 5 אחוז בינכם זה בטוח לא יודע איך הגעת להערכה הזאת..אתה עצבני כי פעם ראשונה שבאמת יש לך תחרות מול מתחרה ברמה של מישל וזה משהו שלא נתקלת בתחרויות האזוריות..אני בטוח שעוד תשתפר..אבל היית הרבה פחות טוב ממישל בתחרות ולא מעט חברי פורום אמרו את זה..זה לא שאחד או שניים ואמרו את זה ואתה יכול לטעון שאנשים פה לא מבינים או לא נותנים כבוד..או צבועים או משהו..
לא צריך להיות מבין גדול בפיתוח גוף כדי לנתח את מה שהיה שם על הבמה.
תשממע אניי כבר קיבלתי את ההפסד ומשתמש בו לדלק לשנה הבאה אני לפחות לא שובר כיסאות אחרי הפסד אבל ממה שכן אני רצייתי להעביר מסר למישהו וזה לא מיישל ולא טל יואב אני פגוע מאנשים שחחשבתי שהם חברים והם בעצם רקדו על שני חתוונות באותו זמן זה מה שמעצבן אותי להפך טוב שמישל ניצח הוא יותר ווותיק השקיע הרבה יותר ממני ממה אני כולה שנתיים מקצועי.דבר שני אני לא חושב שאני הפסדתיי להפך שני נצחונות וסגן ממר ישראל מבמשקל כבד בשנה וואלק אני מסוופק אבל אני רוצה יוותר וזה לגיטימי ואתה בתור מתחרה שלא הלך לו כל כך טטווב השנה מכיר את ההרגשה.
hachem-01 מנותק