אשכול: Ifbb 2009 ישראל
צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-08-09, 01:46   #18
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
תשמע עוד פעם אני מבסוט ומקבל את התוצאה נשפר ונחזור.
אבל שיסלחו לי כולם אניי רוצה לשלוח מכאן מסר לבחור שהוא ייוותר מבודר מאיתנו בכמה שנים ואחד המפתחי גוף הנדירים בארץ ולהגיד לו שיזכור כשאמרו בפורום דברים שפגעו בכבודו האישי אף אחד מהסרדינים שלולא הגן עליו כמוני כי אצלי כבוד זה דבר ראשון כשאותו בנאדם כאשר היה בתחרות בחול תמיד הייתי מפרגן אבל עכשיו אני רוצה להגיד לו פה את מה שאמרתיי לו בטלפון אני חושב שהוא סתם נקבה הוא לא גבר הוא צבוע ואינטרסנט מכמה סיבות שהוא יודע אני לא אזכיר אותם פה רק אם אני אהיה חייב.תשמעו כולם אני אדם ישיר ואת זה אתם כבר יודעים אני אומר הכל בפנים ולא כמו רוב האנשים פה ולא איכפת לי מול מי אני עומד גברים יעריכו תכונה זו וצבועים חסרי עמוד שדרה לא כל כך....השקעתי את הנשמה שלי השנה בשלוש תחרויות לא אחת שלוש ואל תשכחו שאני איש משפחה שצריך לדעת לשלב את שתי העולמות יחד.אבל עזבו זה לא קשור...העיקר הוא אני מבקש אל תהיו עדר אל תלכו אחרי דעה אחת רק בגלל שמישהו שהתחרה בשנות השמונים אמר ואל תשפטו בנאדם רק על פי איך שהוא נראה הרבה אנשים מלקקים לכם פה בשביל לקדם את עצמם בלבד על חשבונכם על חשבון הפורום הזה.אנשים אומרים שאני נפגע מתגובות לא טובות לצערי זה אחד המינוסים שלי אבל תאמינו לי השנה לא יהיו טעויות אני לוחץ על הדוושה עד הסוף לא עולה לאזוריות לא מפרסם תמונות ורק עובד קשה ומקווה לשפר לכן אחלו לי הצלחה אניי מצידי מבטיח שיהיה טוב בעזרת השם...
לגבי הבחור שדיברתי עליו מקודם ייש לי רק מילה אחת להגיד לך תתביש....

סלח לי על הערה
אבל אני עוקב אחרי הפוסטים שלך כבר הרבה זמן ואתה נשמע לי כמו בנאדם שאוהב את הספורט,משקיע ומבין בספורט לכן חבל לי שספורטאי ברמתך לא יודע לקבל הפסדים בכבוד..בתור בנאדם שמדבר הרבה על כבוד ודורש כבוד פשוט תלמד להפסיד אחי..זה חלק מהספורט..עצבים וכאלה אפשר להבין יום אחרי תחרות..אבל כבר עבר מעל שבוע ואתה עוד תקוע על זה..אני לא מבין למה..מישל ניצח בצדק..ולא היה הפרש של 5 אחוז בינכם זה בטוח לא יודע איך הגעת להערכה הזאת..אתה עצבני כי פעם ראשונה שבאמת יש לך תחרות מול מתחרה ברמה של מישל וזה משהו שלא נתקלת בתחרויות האזוריות..אני בטוח שעוד תשתפר..אבל היית הרבה פחות טוב ממישל בתחרות ולא מעט חברי פורום אמרו את זה..זה לא שאחד או שניים ואמרו את זה ואתה יכול לטעון שאנשים פה לא מבינים או לא נותנים כבוד..או צבועים או משהו..
לא צריך להיות מבין גדול בפיתוח גוף כדי לנתח את מה שהיה שם על הבמה.