צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-03-11, 21:42   #61
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness
ברירת מחדל עוד

#3522 - שאתה עושה לחיצת בדאמבלים עם משקל כבד, ואחרי שאתה מסיים עומד מאחוריך מישהו ועושה פשששש

#5764 - אנשים שעושים לחיצת כתפיים בעמידת ראש ומישהו מחזיק להם את הרגליים (אמיתי, אצלי במכון)

#9595 - שבחור שהיד שלו יותר גדולה מהראש שלי מסתכל עליי עושה דדליפט וזורק לי בזלזול: פפ זה לא עובד על כלום סתם תרגיל חארטה...

#7584 - בחור שעושה סקוואט בסמית משין וממליץ לי לעשות גם כי זה הרבה יותר "קשה" מלעשות מחופשי.

#9605 - אנשים שמסבירים לי בפרוטרוט למה לחיצת חזה במכונה יותר קשה ממוט.

#5223 - אחד שמבקש ממני לפרק מוט עם 3 פלטות סקוואט בגלל שהוא רוצה לעלות במתח שמעל לראק.

#4532 - אחרי כל חזרה שאני מניח את המוט בדדליפט חייב לעמוד לידי מישהו ולעשות צה צה צה

#5632 - אנשים שמורידים את המוט לאט לאט כתירוץ לשימוש במשקלים עד 2 ספרות (לא כולל).

#3632 - אנשים שעושים לחיצת כתפיים ומורידים את המוט עד המצח וחזרה למעלה.

#4763 - שאתה מגיע לסט האחרון בסקוואט ואתה חייב להיות מרוכז, פתאום נאסף מסביבך המון העם ממש בלי שהם שמים לב ונועצים בך עיני עגל.

#6123 - אנשים שעושים סקוואט + gm - בתרגיל אחד.

#2152 - בחור אצלי במכון שהתחיל לא מזמן לקחת סטרואידים ובתוך 3 חודשים עלה בבנץ' מ - 100 ל - 180, ודופק את המוט על החזה בכל חזרה ממש כמו מקפצה, וכולם עומדים מסביבו ומוחאים כפיים (אמיתי, אצלי במכון)

#2352 - חבר'ה שממציאים את כל התירוצים האפשריים שקיימים ביקום רק בשביל לא לעשות סקוואט, אבל את כווווווללללםםםם.

#3622 - נער שמנמן שהתפאר בפניי לא מזמן על הלחיצת כתפיים שלו במכונה.
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט