צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-07-13, 01:27   #62
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

באמת שאתה לא יודע על מה אתה מדבר, וזה קצת ילדותי וטיפשי שאתה רושם דברים כאלו,
לא יודע מה הולך במועדונים אחרים, במועדון שאני מאמן בו האימונים בנויים מחימום של כמה דקות,
אז חלק של כוח שנע בין 20-35 דקות ומטקון 5-15 דקות ומתיחות, שוב אנסה לתאר לך את התוכנית,
סקוואט 2-3 פעמים בשבוע, דד ליפט פעם בשבוע עוד משיכה פעם בשבוע ולחיצה 1-2 פעמים בשבוע,
הכל בטווח של 2-8 חזרות, לרוב לרוב זה 3x5 או 5x5, אם זה לא נחשב מבחינתך תוכנית כוח, אז אתה פשוט בור, הקטע של ה900 חזרות, כן, זה במטקון אחרי הכוח, זה קרוספיט, לעשות אירובי בדברים לא "שגרתיות"
שגורמות לגוף להשתפר מכל הבחינות הפיזיולוגיות שלו בוא זמנית.

שוב פעם אני אגיד, בקצרה יותר, קרוספיט מבחינתי, ומבחינת המועדון שאני מאמן בו ואחראי בדרך ישירה לתוכנית האימונים שמתקיימת בו, זה ספורט שחלק גדול מאוד שלו זה לבנות בסיס של כוח, וזה דרך אגב בדיוק המדדים שנדב רשם, אם אתה רוצה אני יכול לשים לך פה את מה שרשום במועדון שלנו, המדדים לפי איזה אחוזים וחזרות אדם מתאמן זה ביחד למשקלי עבודה שלו, ואצלנו כל עוד אין לך 200% משקל גוף בדד, אתה מתחיל, אין לך 150% משקל גוף בסקוואט אתה מתחיל, אז אם זה לא מספיק "כוח" בשבילך תעבור לרוסיה / איזה מדינה סקנדינבית.

ובקשר למועדון בהרצליה, גם שם יש הרבה אימוני כוח ויש שם חברה הרבה יותר חזקים ממך, שבוא זמנית גם הרבה יותר מכושר ממך וכנראה מתאמנים פחות זמן ממך.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט