צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-09-10, 10:31   #8
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
עזוב אותך נוסחאות וכללים, תנוח לפי מה שנראה לך בחימום, אני אישית לוקח בערך דקה בהתחלה ובערך 2 בהמשך

עצה שלי לקחת יותר מנוחה בpc כי זה תרגיל אנרגיה מתפרצת מטבעו, תעשה powerclean עם 4 סטים חימום ו3 סטים עבודה של אפילו 30 קילו ותתחיל להרגיש שזה תרגיל לא פשוט.

בקשר לטכניקה, אין אלמנט משיכה בpc, אם אתה מושך אתה לא עובד נכון, אתה אמור לקפוץ עם מרפקים ישרים כשהמוט צמוד לגוף ורק אחרי הקפיצה להרים מרפקים גבוה(אחיזת וו) ולהנחית את המוט על הכתפיים.
אם תמשוך את המוט עם הידיים לפני הקפיצה אתה גם לא תעביר מוט מעל מרכז כף רגל(=פספסת הכל) והמוט יעבור מסלול כמעט בצורת ביצה במקום לעלות ישר למעלה.

אל תחשוב על למשוך את המוט על הכתפיים תנסה לדמיין שאתה מעיף את המוט למעלה ומנסה לעמוד תחתיו ולהנחית אותו על הכתפיים(אולי תצטרך טיפה להתכופף)-- אם לא תתרגל לזה מהמשקלים הקלים לא תעבור את ה60 קילו אפילו

נ.ב
יש סכנה בתרגילים כמו דדליפט או סקוואט, אני הייתי נזהר עם ילדים בני 15 במשקל נוצה שמרימים 100 קילו, אבל אם הטכניקה נכונה ועדיין מפריעים לך תעבור חדכ"ש
זהו זה,שלפי מה שהבנתי צריך לעשות כמו התרגיל הזה לטרפזים. למשוך את המוט כמו בדדליפט,עד שהוא מגיע לקו של הברך,אז למשוך את הכתפיים למעלה,המוט עולה,אתה מתכופף (קופץ)ואז ישר מעביר את המרפקים לצורה שמקבילה לרצפה,ומניח על הכתפיים. נכון?
ו4 סטים של חימום שמחולקים איך? (מבחינת אחוזים ומספר חזרות)
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט