צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-11-08, 16:01   #432
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי woofer צפה בהודעה
אני חייב להגיד שיש לו גוף ממש מדהים וכל הכבוד על ההשקעה, אבל אל תגזימו, חוץ מהרגליים שלו שהם מרשימות אם הייתי יודע שזה קצב התקדמות מטורף של 4 שנים שגורם לאנשים להיכנס להיסטריה לא הייתי ניכנס לתחום פיתוח גוף כי בשביל גוף מכובד הייתי צריך להשקיע 25 שנים.

מה שאני אומר, בתור בנאדם שמשקיע מהחיים שלו 4 שנים בתחום הייתי מצפה ליותר. (אני לא בא לבקר אותך אלא את אנשי הפורום שיוצאים במהומות פה בגלל כמה תמונות שלך ולדעתי לא בצדק)

אבל עדיין הגוף שלך זה גוף המטרה שלי, ואני מאד מכבד את ההשקעה שלך
יכול להייות שפספסת הודעה שלי בעניין כמה עמודים אחורה, אז הנה מה שכתבתי:

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
אם מסתכלים על השינוי, ועל הזמן הכולל שנדרש לו, אפשר להגיד שהוא לקוי בחסר.

אני אישית רואה בשינוי הזה כשינוי של שנתיים, כי את השנתיים הראשונות, אני לא יכול להחשיב.
כל אחד עושה טעויות בתחילת הדרך, אני טעיתי במשך שנתיים.. אין מה לעשות, מטעויות לומדים.
לא עבדתי נכון, ולא אכלתי.. שנה ראשונה הסתכמה בכך שסגרתי את היום עם מעט חלבון ומס' קלורי זניח,
בנוסף לזה היו לי רק כמה אימונים ביתיים בשבוע עם זוג משקולות של 15 קילו.
וככה הלאה, אחרי שנה נרשמתי לחדר כושר, נחשפתי לאינטנרט ואז התחלתי לאט לאט להבין..

היום..? :):):):) אני לא טיפש, לא עושה יותר טעויות, ואם כן אז במודע ולא כתוצאה מחוסר הבנה או ידע.

עכשיו בקשר לשינו עצמו, האחוז שומן בתמונה החדשה זהה לזה שבישנה, ואולי אפילו יותר גבוהה.
מה שכן הייתה עלייה רצינית במאסה הרזה, רוב העלייה במשקל נבעה כתוצאה מעלייה במאסת שריר.
כשהתחלתי ב- 2005 הייתי 68 קילו, כים אני מדגדג את ה- 90, מה שמעיד על עלייה של כ- 20 קילו כמעט נקיים !
ולפחות חצי מהמשקל הכולל הזה עליתי בשנה האחרונה !!!!

Facebook
SiX PACK מנותק