צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-09-13, 00:39   #48
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

בקשר לבילדינג, הרבה בילדרים מקצוענים/מסוייקלים שמשלבים "אירובי" בדרך כלל יושבים על אופניים חצי שעה או עושים אליפטי בעצימות מצחיקה או עושים הליכה בשיפוע כמו רוב הנשים הפנסיונריות(מכיר לא מעט)
לא יעזור, בבילדינג עדיין חיים בתקופת האבן ש"70% דופק לחצי שעה= אירובי טוב"- זה נכון לשולה בת 65 אולי, לא לבנאדם צעיר בן 25

בקשר לכח, אני אישית מתאמן כח ונותן 1-2 מטקונים בשבוע(או מטקון+שחיה)
הרבה מאמני כח ממליצים על cf או סלד או משהו בעצימות גבוהה(כן גם ריפטו לליצנים שחושבים שלא)
מתאמן מתחיל בss לא יכול ולא צריך לשלב עוד דברים, חצי שנה שאתה מתקדם בכל התרגילים ב70-100 קילו, אני לא מכיר עוד תקופה כזאת באימונים(למה לדפוק אותה?)

קרוספיט- אני מחזיק מקרוספיטרים שיודעים מה הם עושים, מצד שני אני מכיר cf לא מתחילים שנראים כמו עלה נידף, נחנקים עם 100 קילו סקוואט ו50 קילו פרס לחמישיות, יש הרבה בלבול שם.
לפעמים קל להיות 65 קילו ולשבור שיא בקפיצה לגובה מלקחת שלשה כבדה בסקוואט או בפרס, ברגע שזה נהיה תירוץ לעבוד רק על wod קלילים נהיים טובים מאוד בהם, 10 מאסל-אפס, סטים של 30 מתח ומידה 30 בג'ינס
homie בקשר למספרים שרשמת מבחינת כח, אלה הטופ שבטופ וכולם מתודלקים במיטב הסטרואידים, בארץ אני מכיר הרבה חברי'ה שמתאמנים יותר קשה ויותר רציני ממני ורחוקים מזה שנות אור.

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 24-09-13 בשעה 00:43.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט