אשכול: מספר שאלות!
צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-10-06, 15:32   #3
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
1. 15 חזרות זה ממש לא טווח אירובי. בכלל לא חושב שאתה יכול להפיק אנרגיה בצורה אירובית עם משקולות. בקשר לשאלה:אני חושב שאפשר לאמוד את הגליקוגן שנשרף ע"י מכפלת המשקל כפול מספר הסטים כפול מספר החזרות בסט. אבל זה כל עוד אתה עובד בטווחים גבוהים...
בטווחים של 6 חזרות אתה שורף יותר Atp ומעט גליקוגן (הatp מתחדש בגלל המנוחה).
יש בספר Ud2 חישוב... תמצא את זה.
2. יהיה חמצון של שומן אבל רק בסיבים האיטיים כי הרי אתה לא יכול להפיק אנרגיה משומן בצורה אנאירובית.
3. לא'דע. לא חושב שזה כזה חשוב.
4. לא חושב שאפשר לחשב, כדי למקסם תוצאות הייתי אומר לך לשים את רוב הפחממות אחרי האימון. ולא נכנסים לקטוזיס מהר כ"כ אל תדאג. זה יותר קטע של פחממות יומיות, אם לא תאכל חצי יום פחממות עדיין לא תהיה בקטוזיס.
5. חלון הזדמנויות אחרי אימון לא כזה קריטי כמו שחושבים.
שוב, עדיף שתאכל מספיק חלבון אחרי האימון והכל יהיה סבבה אל תדאג!
ו... יש סינתוז (אני רואה שחפשת את המילה במילון) מוגבר של חלבוני שריר 36 שעות אחרי האימון.
תודה אחי.
1. כל הatp מתרוקן ואז מאיפה האנרגיה למלא אותו שוב? ובכל מקרה, כל עוד טווח החזרות מעל 10 אז כמה שיותר נפח יותר גליקוגן ינוצל כן?
2. לא, ברור שבזמן אימון הבטן לא יהיה חמצון שומן, אבל יהיה ריקון של הגליקוגן (אימון עם טווח חזרות גבוה) בשריר הזה וזה שריר שעובד בצורה אירובית כל היום אז יהיה יותר חמצון של שומן.....
3. אני פשוט אעשה מה שנוח.
4. השאלה כמה קריטי באמת לדחוף פוולל פחמימות אחרי אימון.
5. הבנתי אז פשוט אכניס כמו ארוחה רגילה.

תודה אחי..

אגב יש לי עוד שאלה בתזונה אבל חפיף, אין בעיה לשמור זרעי פישתן טחונים ואגוזי מלך מקולפים בטמפרטורה רגילה? השומן לא נהרס נכון ?!

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט