צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-06-10, 14:20   #1
NonCivilized
חבר מתחיל

ברירת מחדל כאבי ברכיים.

שלום אני ידין אני בן 16 וחצי מטר 75 שוקל 87
אני לפני 3 שנים התאמנתי בדבר הנקרא פארקור וקפצתי מגבהים כ3 מטר ודפקתי לעצמי את הברכיים,
לכן סבלתי מכאבים רבים וכו...
אורטופד שלח אותי לקנות 2 מגיני ברכיים שעושיים מסילקון שכזה שמטרתו זה להגן על פיקת הברך, עברתי לחדר כושר ועבדתי בתוכניות של פיצולים ab וabc למטרת היפטרפיה, גדלתי קצת והתחזקתי מעט והבעיות ברכיים נעלמו, שיערתי שזה בגלל פשיטות הברכיים וכפיפות ולחיצות הרגליים שעשיתי אז חיזקתי את השרירים.
עכשיו חזרתי להתאמן לפני חודש לתוכנית אימונים ss ואני מצליח להתקדם בה יפה מאד, ואני כבר איזה שבועיים ויותר מרגיש את הברכיים שלי, אני מרגיש איזה מן כאב עמום אחרי הסקוואט (רק בסקוואט) ולא תוך כדי, בבית גם, כשאני מכופף את הברכיים אני מוציא קליקים ואז הכאב משתנה ופוחת לכמה רגעים, ולפעמים שאני מתכופף אני מרגיש כאב.
המגנים לא עוזרים במיוחד (ואני משתמש בהם), אתמול התאמנתי בלעדיהם וזה אותו הדבר והיום הכאבים היו חזקים כשעשיתי סקוואט עם משקל גוף, עכשיו כבר לא אבל עדיין אני מרגיש שמשהו לא בסדר איתם.
אני רוצה וכנראה אפנה לאורטופד או פיזיאטרפיסט או רופא ספורט אך אני חושש שהבורות שלהם והפחד מאימונים עם משקלים גבוהים ישר תגרום לי להשבית את כל האימונים.
ואני יודע שסקוואט לא אמור להפעיל לחץ כה רב על הברכיים והליכה וריצה מפעילים יותר, לכן אני חושש ממה יהיה בצבא.
אני עושה את הסקוואט בטכניקה נכונה לחלוטין, שובר מקביל, יוצר מתח בהאמסטרינג, לא גולש עם הברכיים, לא זז יותר מידי, לא מכניס פנימה את הברכיים בעליה.
ואני הכי פוחד מזה שיגידו לי להפסיק להתאמן.
NonCivilized מנותק   הגב עם ציטוט