צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-02-09, 13:34   #20
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle צפה בהודעה
נכון ושכחתי לצייין שבארה"ב זה הרבה יותר נרחב מכיוון שיש פופלאריות גדולה לספורט פיזי כמו פוטבול והאבקות עוד מתקופת הקולג'. להיות גדול זה הכרח להרבה מאד מהחבר'ה.
ולגבי כדורגל אמריקאי - זה ספורט חשוב פי מיליון מפיתוח גוף, סכומי הכסף שמתגלגלים שם גבוהים פי כמה מאות מפיתוח גוף, שלא לדבר שמפתח גוף שמכניס הכנסה "טובה" בתור מקצוען משתכר בערך כמו שחקן כדורגל לא מוביל. אין בכלל מדד להשוואה בין שני התחומים האלו, גם בארה"ב וגם בשאר העולם.

לגבי הציטוט בהחלט..זה גם למה העונשים על סחר בסטרואידים בארצות הברית לא נעימים,פה יתפסו אותך?לא יעשו לך הרבה..שם?אתה תישב הרבה ותסתבך לכל החיים.
באמריקה לא רק מפתחי גוף ופאוורליפטרים משתמשים בסטרואידים אלה גם שחקני בייסבול ופוטבול בעיקר...רוני קולמן וג'י קטלר שלנו X FOOTBALL PLAYERS

וכדורגל רגיל בארצות הברית אם דברתה על זה מה חשוב בו כלכך?שאתה רואה אותו מוביל על בודיבילדינג,פה בארץ סבבה אבל באמריקה?לא ראיתי את זה!!אני תמיד מאז שהייתי קטן ראיתי כדורגל בתור ספורט סתמי לא ראיתי משהו מיוחד ותמיד שנאתי תמשחק הזה,כדורסל לעומת זאת נורא אהבתי ואבא שלי היה שחקן כדורסל ואני מכיר הרבה כדורסלנים אם כושר גופני מעולה ואפילו עשיתי בדיקה בין כדורסלן מוכר לכדורגלן פופולרי מאוד ואני יכול להגיד לך שהכושר של הכדורגלנים ממש קטן לעומת הכושר של שחקני הכדורסל.

אם דיברתה על פוטבול..יש יותר מודעות נכון ויותר פופולריות וכסף,יש ליגות מאמנים והכל אז אני מסכים.

נ.ב
שאלה אישית זה נכון שהפסקתה להתאמן?
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט