צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-02-09, 23:50   #3
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bored2death צפה בהודעה
1.למה הרמה הכללית של הספורטאים יחסית לא גבוהה כמו בשאר העולם (אל תבינו אותי לא נכון, כל הספורטאים משקיעים מאמצים ובאמת כל הכבוד על זה ואני לא מזלזל בהם)?
2.זה רק אני או שהדגש על שרירי רגליים בישראל הוא קטן יותר?
3.נראה לי שפה אני עונה על השאלה הראשונה שלי אבל בכל זאת, למה המימון הממשלתי בענף הוא נמוך *נראה לי,תקנו אותי אם אני טועה* ?
אני יענה לך למה שלדעתי נכון

תשובות:
1.למה הרמה הכללית של הספורטאים בארץ ירודה יחסית למדינות כמו:גרמניה,צ'כיה,ארצות הברית,רוסיה ואפילו מדינות ערב שיוצאים מהם מתחרים לאולימפיה לעומת ישראל?כי אין פה מספיק אנשים שמקדמים את המודעות לספורט,שמע בן אדם אנשים פה אני אומר בלי לפגוע באף אחד עושים מלא שטויות..בעיקר עובדים אם האגו ולא אם השכל שזה אומר:"המאמן שלי היה מר ישראל 6 פעם ולא משנה מה אחרים אומרים על הזין שלי כולם הוא יודע הכל ומה שהוא אומר זה קדוש"הבנתה לאן אני חותר?או שמישהו התקדם טיפה והוא חושב שהוא עושה הכל נכון והוא הכי גאון וכולם אפסים,בארצות הברית לדוגמא הספורט ברמה פי 3000 יותר מתקדמת מפה:המאמנים שם יותר רציניים ומבינים ענין,תזונאים ברמה גבוהה וידע רחב בתחום,חדרי כושר שמתאימים למפתחי גוף וכמובן הספורט בעל מודעות ענקית לעומת ישראל...אני אישית?תמיד לוקח עיצות גם מאנשים שאני ניראה כמו "אבא שלהם" ואני תמיד מקשיב ותמיד מגוון בתוכניות אימונים ואני קורא בפורומים בכל מקצועיים כמו:מאסלמכה,בודיבילדינג.קום,MD,אר אקס muscle.קום ועוד ושם יש מקצוענים ולקבל מהם טיפ?זה בחינם!אני לא חי ולא עובד על הטיפים שלהם אבל יודע לגוון בתזונה,באימונים ובסייקלים ובסה"כ אני רואה מזה התקדמות טובה אני חושב שבן אדם שתלויי במישהו אחד וחושב שהוא אלוהים וכל השאר אפסים עושה טעות כי תמיד יש כריש גדול יותר..וחכם יותר ומנוסה יותר!וסה"כ להסתכל על עצמך לא להיות רק תלוי באחרים ופשוט לקחת לתשומת ליבך את הטעויות שעשיתה וללמוד מהם ואת השיפורים שעשיתה ולתת עליהם דגש.
2.כמו שארבל כתב במאמר שלו על הרגלים רוב האוכלסיה בחדר כושר מוצאת את עבודה על הרגלים כ:כואבת,שורפת,לא נעימה ולא כייפית הרי כמעט כל אחד מעדיף את הפאמפ של הבייספס על הפאמפ ברגלים...(לא אני חחח)ואנשים מוצאים לנכון לוותר או לא להשקיע באימוני רגלים או כי "זה משעמם אותם" או "כי לא יעלו עליהם ג'ינסים אחר כך" או "כי אני עושה קצת רגלים מרגיש פאמפ וניגמר" רגלים זה קבוצת שרירים גדולה ולדעתי?צריך לתת לרגלים יום אימון משלהם בלי לגעת בשום קבוצת שריר אחרת ופשוט לאנוס אותם עד הסוף!רגלים זה אחד הפרמטרים הכי חשובים בתחרויות של פיתוח גוף תחרותי!אם לא הכי חשוב אחרי יבוש וחיטוב!ורוני קולמן ניצח תאולימפיה 8 פעם ברציפות לא בגלל הבייספס או הטרייספס שלו אלה בגלל הרגלים והגב שלו.
3.אין מימון ממשלתי לענף בכלל לדעתי..ואם יש אז גרושים..כי אין הרבה אנשים פה בארץ שמתענינים בפיתוח גוף או מתעסקים בזהוחבל...מה שאנשים חושבים ברחוב שהם רואים מפתח גוף זה ישר כמו קופים בגן חיות:"ואה ואה איזה סוס יערות בדוק הוא על זריקות" או "זה כל היום ביצים ואבקות" ורואים את הפיתוח גוף כדבר ביזארי ושלילי.
ביזארי נכון...אבל שלילי?!FUCK NO!מה שלילי בלהשקיע בגוף ולהגיע לתוצאות?!עזבו את הסייקלים בצד..אני לא מבין מה שלילי בללכת למכון כושר?בשביל להראות טוב!מה להיות אם כרס ענקית מבירה ופנים מלאות פצעים מהגרעינים ולשבת אם יד אחת בביצים ויד שניה בגרעינים ולחיות על הכדורגל זה טוב יותר?!מזה כדורגל?לבעוט בשער וגול...אין פה ידע אין פה כלום..מי שיודע לשחק משחק!
בפיתוח גוף?זה ספורט שעדין אף אחד לא באמת יודע לעשות אותו כמו שצריך!תמיד לומדים עוד!תמיד יש לאן עוד לשאוף!
וחבל שלא מתקדמים תספורט הזה כמו בארצות הברית למשל ששם כדורגל(לא FOOTBALL אמריקאי אלה כדורגל כמו שלנו SOCCER)נחשב לא יותר פופולרי בהרבה מפיתוח גוף תחרותי.

בקיצור חפרתי מקווה שהמצב ישתנה כי זה ממש עצוב שבן אדם שבאמת רוצה להתקדם בפיתוח גוף צריך לעזוב את ישראל בישביל זה.

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 24-02-09 בשעה 23:56.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט