צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-09-15, 16:16   #1837
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון "לעשות מה שמתחשק לי" יום שני 21/09/15 שבוע 18 בתוכנית טקסס מת'וד!
עשיתי רק אימון נפח לבנצ' פרס

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 140, 175ק"ג לחמישייה!
בנצ' פרס לנפח: 60, 80, 115ק"ג 5*5!!!!!!
פאוור קלין: 60, 70, 80ק"ג 3*5
פרונט סקוואט (אחיזה אולימפית): 100ק"ג 3*3

מכיוון שיוצא לי לעשות רק 2 אימונים השבוע זה ועוד אחד בשישי בגלל החגים אז השתוללתי קצת היום
סקוואט שמתי 170ק"ג ונתתי חמישייה ועם המון קושי, דם ויזע חזרה אחרונה בקושי עליתי אבל הכל עלה העיקר
נפח בבנצ' פרס לא היה הכי קל אבל סביר 5*5 עם ה115ק"ג הרגיש טוב חוץ מבסט השני בחזרה החמישית בערך הספוטר שם אצבע בצד שמאל אחרי שהוא נטה יותר לצד השמאלי מה שגרם ליד ימין ללחוץ יותר וליצור אי איזון אבל הייתי נועל את זה גם בלי ה"עזרה" הזאת למרות שזה לא באמת ניקרא עזרה והוא במיקרה בחור שקשור גם כן לתחום ומבין עניין, מרוצה מאוד מהמשקל ומהסטים וחזרות שהצלחתי לסגור
עשיתי פאוור קלין אחרי שהבנתי אין תחליף יותר טוב מזה לא חתירות עם דאמבלים או מוט וגם לא מתח
עדיף תרגיל מורכב עם מוט שהוא גם כן טיפה טכני מכל השאר
נשארתי על 80ק"ג ועשיתי 5 סטים של 3 אומנם לא היה את ההתפוצצות מהירך אבל כן נכנסתי מהר עם המרפקים מתחת למוט על מנת כדי לתפוס את המוט אבל שוב טכניקה לא בשמיים אבל העיקר הכל עלה
לסיום רציתי להוסיף עוד תרגיל אחד ככה מכיוון שלא יוצא לי להתאמן גם באמצע השבוע ורק בשישי אז התפרעתי קצת ועשיתי פרונט סקוואט עם 100ק"ג ל3*3 באחיזה אולימפית אומנם לא הכי קל וההיה קושי גם מכל שאר התרגילים שעשיתי אבל הכל עלה
סה"כ בהחלט היה אימון קטלני ביותר והמשך שנה קטלנית לכולם!!!!!!

נערך לאחרונה על ידי Idan Golani, 21-09-15 בשעה 16:22.
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט