צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-09-15, 15:57   #1836
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון עצימות יום שישי 18/09/15 שבוע 17 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 140, 160, 180ק"ג לסינגל חזרה שניה לא עליתי מהבור
בנצ' פרס: 60, 80, 100, 120ק"ג 3*3!!!!!! PR לסטים של 3 כפול 3!
סמי-סומו דדליפט: 60, 100, 140, 180, 210ק"ג 3, 3, 2 חזרה אחרונה שוב פעם קרה לי מה שקורה לי הרבה בסומו שאיבדתי את היציבות נקרא לזה (שוב אולי בגלל שאני גם בלי נעליים) ולא נעלתי את המשקל אבל עדיין מרוצה מאוד!
מסור יד יד: 50ק"ג 15*3 בכל יד 15 חזרות

סקוואט היה כבד כמו תמיד ובחזרה השניה פשוט לא הצלחתי לקום סהסתפקתי בסינגל
בנצ' פרס זה PR והלך סבבה לגמרי החזרות התבצעו בלי עצירה על החזה אך עדיין הרגיש כבד בעיקר בחזרה השלישית כל הזמן אבל היה היה אחלה
בסמי-סומו דדליפט אחרי שחבר ראה אותי ואחד שגם נמצא בתחום ומתאמן בד"כ בחיפה אצל קלמנוביץ' לפי דעתו סומו הוא לא הכי מתאים לי ממה שהעיניים שלו רואות אך הוא המליץ ללכת איזה פעם אחת לקלמנוביץ' שאסדר לי את הדדליפט ושיוכל לאמר לי למה אני יותר מתאים ואנסה לשפר אצלי קצת את הטכניקה
(לפי דעתי אני גם מרגיש הרבה יותר חזק בדדליפט קלאסי והרבה יותר מהיר מהריצפה וגם מהנעילה) אך עדיין עושה ככה סומו לתקופה כדי לראות איך הולך
כפי שרשמתי במשקלים סגרתי סט אחד ל3 שבחזרה השניה אולי לא נעלתי כל כך את הירך אבל זה לא היה נורא כל כך בסט השני ל3 הכל היה נעילה לגמרי ובסט השלישי סגרתי 2 חזרות והרגיש מאוד כבד ובחזרה השלישית שוב המשקל כאילו ברח לי ואיבדתי את היציבות על הקרקע בכל מקרה נראה מה יהיה אך עדיין שמח מאוד מהמשקלים במיוחד כשזה עוד סומו
לסיום מסור עם 50ק"ג כל יד עשיתי 15 חזרות הלך טוב ובאחיזה הרגיש טיפה שמחליק אבל האחיזה שלי היא לא בעיה וגם שמתי מגנזיום חח הרמתי את הכל עם קצת "jerking" מהגוף אבל זה נורמלי במשקלים בד"כ קצת כבדים וגם במסור החבר'ה החזקים מאוד תמיד משתמשים בכל הגוף כשהם מרימים משקל די כבד
קיצור נראה אולי בעתיד אני אחליף את זה בעליות מתח עם משקל כי בכל זאת זה תרגיל שמוסיף יותר מסה ללטיסימוס ובסופו של דבר אתה משתמש בשני הידיים
אזזזז בסה"כ היה לי בהחלט אימון קטלני ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט