צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-09-15, 15:08   #1835
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון "התאוששות" יום רביעי 16/09/15 שבוע 17 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר בוקס סקוואט: 60, 100, 120, 140, 180ק"ג לחמישייה!!!!!! Pr!!!!!!
לחיצת כתפיים בעזרת דאמבלים בישיבה: 60ק"ג 10*3 כל יד כמובן 30ק"ג pr! כי אף פעם לא עשיתי אותו חח
סמי-סומו דדליפט: 60, 100, 140, 160, 180ק"ג לחמישייה!

בבוקס סקוואט הספסל מעט גבוה וזה מן הסתם מקל עליי אני מאמין שבגובה תקין של בוקס סקוואט ה180 אגמור אותי וכאן הצלחתי לסגור 4 חזרות יחסית בקלות רק החמישית היה קשה כל חזרה ישבתי על מנת לתת לשרירים לנוח (כי זו מטרה בבוקס סקוואט בעצם לבטל את הstretch-reflex) אבל שוב אם זה היה גובה תקין ה180 לא בטוח אם בכלל הייתי מצליח לחזרה אחת
החלטתי לבצע לחיצת כתפיים עם דאמבלים בישיבה על מנת לסייע קצת לבנצ' פרס וגם כי זה תרגיל קשה בזכות עצמו הספסל היה ב90 מעלות לגמרי מה שעשיתי טעות הייתי חייב להוריד את המעלות במעט כי בד"כ לפי דעתי לא מבצעים לחיצות כתפיים כבדות בזווית של 90 מעלות כי במילא הישבן מתרחק מהספסל וזה שם אותך בזווית יותר נמוכה וגם עשיתי אותו כיייי......דן גרין מבצע אותו :P חח ופרס בעמידה לא ממש עוזר לי להתקדם מבחינת הבנצ' ואולי גם מבחינת כוח בכתפיים נטו בכל מקרה זה היה לי כבד מאוד וממש לא קל ב2 סטים האחרונים הייתי נראה די מצחיק כשנעלתי את המשקל מעל הראש ובסט האחרון 2 חזרות האחרונות ננעלו עם המוווון מלחמה
בגדול תרגיל נחמד
לסיום סמי-סומו דדליפט "קל" של 180ק"ג ל5 עשיתי אותו יחף כי אין ברירה כרגע הנעלי אדידס לא הכי מתאימות לסומו דדליפט לקלאסי עוד מילא אבל בסומו זה מוציא אותך מהאיזון לגמרי המשקל עלה די בסדר בלי יותר מדי בעיות ביום שישי אני הולך על 210 3*3 הולך להיות קטלני!!
אבל להיום אפשר בהחלט לומר שאכן היה אימון קטלני ביותר!!!!!!

נערך לאחרונה על ידי Idan Golani, 16-09-15 בשעה 15:17.
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט