צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-09-15, 15:47   #1832
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום רביעי 09/09/15 שבוע 16 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר בוקס סקוואט: 60, 100, 120, 140, 175ק"ג לחמישייה!!!!!! Pr!!!!!!
פרס: 40, 50, 70ק"ג 5*3! "התאוששות" :p
סמי-סומו דדליפט: 60, 100, 120, 140, 160ק"ג לחמישייה, קליל!

בבוקס סקוואט זה pr אבל אני לא בטוח לגבי הגובה של הספסל לפי דעתי זה היה מעט גבוה מדי אבל שיהיה
מאימון הבא נעשה כנראה סקוואט רגיל משקל קל זה בהחלט לא היה לי קל הבוקס סקוואט ובחזרה השלישית התאמצתי מאוד עד שסגרתי חמישייה
פרס זה היה התאוששות כי זה האימון היחידי שאני מבצע בו פרס כל שאר האימונים אני עושה בנצ'
המשקל כמובן לא היה הכי קל ורציתי להתאמץ מעט כי במילא אני עושה את זה רק פעם אחת בשבוע והתאמצתי מאוד דווקא חח בסט השלישי בעיקר בקושי נעלתי את החזרה מעל הראש שלי אבל בסופו של דבר הכל עלה
כפי שציינתי אני רוצה לנסות לעבור לסמי-סומו דדליפט ועכשיו בפעם הראשונה עשיתי דדליפט בלי נעליים וזה בהחלט עושה את ההבדל! אני נועל תמיד נעלי אדידס די פשוטות שבסקוואט הם בסדר גמור ולא מרגיש איתם בעיה ובדדליפט קלאסי עוד איכשהו זה סביר אבל בסומו זה ממש לא נוח ומרגישים את הרגל קורסת קצת פנימה והחוצה
והיום כשבצעתי את כל הסטים בלי הנעליים הרגשתי את ההבדל המשמעותי, בלי קשר כל החזרות ננעלו עם דגש גבוה מאוד על מהירות והסט החמישי של ה160ק"ג ל5 הכל עלה בעוצמה ואין מה לדבר שבלי נעליים זה רק מוסיף את היציבות (כמובן אם אין נעליים מתאימות) כפי שאמרתי האדידס שאני נועל תמיד הם טובות לסקוואט ולא מרגיש איתם שום בעיה למרות שהם לא מיועדות לזה עדיין אין קריסה של הרגל אבל בסומו זה ממש לא יעיל
בכל מקרה היה אימון קטלני ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט