צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-08-15, 16:02   #1826
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון "התאוששות" יום רביעי 26/08/15 שבוע 14 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר בוקס סקוואט: 60, 100, 140, 165ק"ג לחמישייה!!!! PR!!!!
בנצ' פרס אחיזה רחבה: 60, 80, 100, 115ק"ג 4, 3, 3, 3, 2
גוד מורנינג: 60, 100, 140ק"ג 5*!!!! PR!!!!

בוקס סקוואט היה נורא כבד ובחזרה החמישית והאחרונה עליתי בצורה מאוד איטית ובקושי אבל הסתפקתי בזה ואני די מרוצה
טוב אז בבנצ' פרס ככה חזרתי לאחיזה הרגילה שהייתי עושה בעבר הרחוק שזה רחב רחב יותר אבל לא בצורה מוגזמת וזה בהחלט הרגיש לי הרבה יותר טוב כבר מעכשיו שאפילו עוד לא חזרתי להתרגל לזה אבל זה באמת הרגיש לי מצויין והרבה יותר חזק מהאחיזה היחסית צרה שהשתמשתי בה עד עכשיו
לגבי הסטים זה יצא בצורה כזאת עקב זה שהספוטר מיהר לשים ידיים ולעזור לי בחזרה החמישית בסט הראשון כמובן שאני לא צריך להזכיר שהייתי יכול לסגור את זה לבד אבל לא נורא
אז אחר כך סגרתי עוד 3 סטים של 5 עם אותו משקל שזה 115ק"ג ובסט הרביעי של אותם סטים בלי להתחשב בראשון כבר הייתי די מותש והצלחתי לסגור רק 2 חזרות ופה כבר נכשלתי אני רציתי אחרי השלושה סטים "הטובים" להמשיך לעוד 2 סטים אבל כבר הייתי מותש והסט הראשון די הרס לי הכל אבל לא נורא בכלל ואני מרוצה מאוד מהבנצ' קודם כל בגלל שחזרתי להאחיזה הרגילה שלי וגם כי סגרתי לפחות 3 סטים של 5 עם המשקל של ה115ק"ג שזה בעיקרון היה מבחינתי הmust החובה לסגור הייתה לי תחושה שזה הולך להיות מאוד קשה לעוד 2 סטים וכמובן שנחתי כמה דקות טובות אבל זה לא עזר אבל שטויות לא מתרגש מזה כי אני יודע שלאט לאט אני הולך להרים משקלים קצת יותר כבדים פה בגלל החזרה להאחיזה הישנה שלי אז אני בהחלט מרוצה גם מהאחיזה וגם מהשלושה סטים של ה5 עם ה115ק"ג שסגרתי!
PR בגוד מורנינג שכבר החזרות לא היו הכי נקיות אבל היי בגדול זה היה די בסדר ולא כזה נורא
סה"כ היה בהחלט אימון קטלני ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט