צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-15, 15:53   #1823
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון "התאוששות" יום רביעי 19/08/15 שבוע 13 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר בוקס סקוואט: 60, 100, 130, 160ק"ג 5*3!!!! Pr!!!!
בנצ' פרס: 60, 80, 100, 120ק"ג לחמישייה
גוד מורנינג: 60, 100, 135ק"ג 5*3!!!! Pr!!!!

הבוקס סקוואט גמר אותי!! אני שם ספסל שהוא בשיפוע שלילי ואני יורד עד שהישבן נוגע טיפה מעל איפה שהראש ממוקם בשכיבה, זאת אומר אני מגיע ל90 מעלות וסנטימר אולי מתחת כי אין מצב שאני סוגר את המשקל הזה כשאני שובר מקביל לגמרי בכל מקרה, אני מרוצה מאוד מהמשקל ומהpr בהתחשב בעובדה.....שזה גמר אותי!!!! חח אחרי התרגיל אוטוטו נשכבתי על הריצפה (מה שבד"כ אני עושה על ספסל לחיצת חזה אחרי שאני מבצע סקוואט כבד חח
מאושר מאוד פהpr!
בנצ' פרס סגרתי עם הסט של ה120ק"ג 3 חזרות עם לא מעט קושי והשניים האחרונים הוציאו ממני את כל הכוחות החזרה הרביעית כמעט נכשלתי בה והצלחתי לנעול עם המון קושי בחזרה החמישית הרמתי מאוד את הישבן ורק ככה הצלחתי לנעול את המשקל מה שגם בלי קשר לזה זה היה ממש אבל ממש בקושי כשהגעתי טיפה מתחת ל90 מעלות במרפק המוט עוד רגע צנח חזרה על החזה ורק שהצלחתי להגיע ל90 מעלות נעלתי את המשקל כשפוט הרמתי את הישבן וניראתי כמו הטיטאניק חח פשוט היה סט כבד מאוד!!
Pr בגוד מורנינג!! חח מאוד כבד ה135ק"ג אבל הצלחתי לנעול את הכל והחזרות היו נקיות וכפי שצריך (לא רבעי תנועה של כאילו ביצעתי פשיטת גו) אכן הרגיש כבד מאוד אבל הצלחתי לסגור את כל החזרות עם המון קושי אבל בר ביצוע!
סה"כ היה בהחלט אימון קטלני ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט