צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-08-15, 16:35   #1822
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 17/08/15 שבוע 13 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 120, 160, 180ק"ג ל5, סט שני כשל בחזרה הראשונה
פרס: 40, 50, 60, 77.5ק"ג 5*5!!!!!! Pr!!!!!!
פאוור קלין: 60, 80, 97.5ק"ג 1*3!!!!!! Pr!!!!!!

סקוואט פשוט היה כל כך צפוי אפילו בסט הראשון כמעט לא שברתי מקביל ברוב החזרות ועליתי עם גוד מורנינג מטורף (לא שיש לי בעיה עם גוד מורנינג אך אפילו ללואו-באר זה היה מוגזם מאוד ולא רק המשקל פשוט רצח אותי לגמרי) כך שאפילו עד 90 מעלות היה לי כבד נורא ובסט השני איך שירדתי מתחת ל90 מעלות כבר נכשלתי ונאלצתי להניח את המשקל על המוטות ביטחון, שוב זה היה צפוי מראש ודי ידעתי שזה קרב ובא הכשל החוזר הזה
משבוע הבא אני מכניס יותר בוקס-סקוואט בכל אימון ולא רק באימון התאוששות
ולהפתעת האימון....pr לנפח בפרס!!!!!! זה באמת אבל באמת הפתיע אותי ולא ידעתי מאיפה זה בא הנפח הכי כבד שלי אי פעם בפרס והפרצופים שעשיתי בכל חזרה אכן מוכיחים זאת חח זה היה מאוד מצחיק....וכואב מתיש וקרע אותי פשוט לגזרים!!!! אני נחתי בין 5 ל7 דקות בין סט לסט כדי לוודאות התאוששות מלאה זה אכן עזר אבל החזרות התבצעו וננעלו בקושי מן הגיהנום! בכל חזרה וחזרה! בכל סט בחזרה הרביעית וחמישית נעמדתי שמה עם המוט באוויר כמה שניות עד שנעלתי אותו וזה הוציא לי את הנשמה! פשוט קושי מטורף!! באמת הייתי קרוב להקיז שמה דם חח כמובן שכל החזרות התבצעו עם פשיטת יתר מטורפת בגב תחתון אבל למי איכפת חח זה גם במילא לא כזה משנה כי זה די צפוי הטכניקה הזאת בפרס כבד מאוד (וזה אכן היה כבדדדדדד מאווווווווד!!)
אני כל כך מרוצה מהpr הזה כי גם לעולם לא הייתי קרוב למשקלים כאלה בפרס לא בעצימות אפילו ועוד לחשוב שזה באימון נפח זה אכן משמח אותי מאוד ועשה לי את כל האימון! הבנצ' צריך לחכות עוד טיפה עד שאני נתקע לגמרי בפרס גם באימון נפח וגם באימון עצימות (שזה די קרוב האמת) כי ראיתי איך הסטים התבצעו היום וזה קרוב מאוד לגבול שלי מאמין שאני יוכל להוסיף גג עד 80ק"ג לנפח ולבצע 2-3 סטים של 5 עד ואז כבר זהו
אך אני לא מודאג מזה כרגע כי אני שמח כל כך מהpr!
פאוור קלין גם כן pr ל3 סטים של סינגל כל סט ועוד תפסתי את המשקל באמת ב"פאוור" ולא בסקוואט מלא שזה עוד יותר הרשים אותי (הטכניקה כמובן לקויה אך ניסיתי לשים דגש על מרפקים מהירים מתחת למוט על מנת לתפוס את המשקל)גם מרוצה מאוד מהpr הזה!
סה"כ היה אימון בהחלט קטלניייייי ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט