צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-07-10, 21:02   #12
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bardvash צפה בהודעה
איזה משיכה יש לחזה ולמה חשוב לחיצה ומשיכה ? אני מכיר רק בנץ' ופרפר אה פרפר זה בטח משיכה ... למה זה חשוב ?

לcuba זה שאמרתי שאני מעדיף לעבודה כבד ולא הרבה זה לא אומר שאני עובד כבד חח הכוונה להשקיע את הכח שלי כמה שיותר במשקלים ולא לבזבז יותר מידיי אנרגיה על מלא סטים אבל אני יענה על השאלה בכל זאת

אני שוקל 63 עכשיו בערך מטר 67-68 למרות שאני שוקל רק 63 אני עושה רושם של יחסית מסיבי לגובה שלי ממש לא מטורף אבל יחסית מסיבי ..

חחח לפי השמות של התרגילים אתה חותר ל ss אבל זה לא יתאים לי יותר מידיי בעיות עם התרגילים האלו והטכניקה ....

בנץ' פרס(לחיצת חזה) -60 וקצת ל8 חזרות ההיתי תקוע ים זמן בסביבות 56-58 ניראה לי כי ההיתי עושה שלושה תרגילים לחזה 3 סטים כל אחד ו ab... לא עשה לי טוב ...
סקואט - התרגיל כואב לי משום מה בחלק התחתון של הגב אז אני לא מתקדם אז אני כל פעם עובר מליחצת רגלים במכונה לזה ושוב פעם חוזר ככה שאני לא בטוח בעצמי אבל בסקוואט פחות מהבנץ' ובלחיצה יותר...
דדליפט - עושה מתח
פרסס(לחיצת כתפיים בעמידה עם מוט) - אני עושה בישיבה ובסמית נחשב ?

חחח אני מרגיש עלוב עכשיו אחרי שעניתי לזה
לא טוב...

לפי דעתי תעבור לתוכנית ss היא תעבוד עליך הכי טוב כשתסיים אותה כבר תחליט מה לעשות..

לגבי התרגילים:
בנץ' פרס היית תקוע בגלל שכנראה עשית הרבה נפח לחזה או תזונה לקויה אני מאמין שזה הנפח הבעיתי..

סקואט עם כואב לך כנראה הטכניקה לקויה.. תבדוק את זה אל תאשים את התרגיל תצלם את עצמך עושה סקואט ותעלה לפורום לביקורת

דדליפט- אין קשר בין מתח לדדליפט! דדליפט זה תרגיל חובה בכל תוכנית ואין על מה להתווכח בכלל

פרסס- לא באופן מוחלט לא! זה לא נחשב עם זה בישיבה ועוד יותר בסמיט רק חופשי ובעמידה

בכל מקרה אני מציע לך לעבור לתוכנית ss תקרא מאמרים עליה כשתגיע למשקלי עבודה רציינים אז תעבור לתוכנית מקדמת יותר..

בהצלחה
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט