צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-05-12, 17:43   #13
pOOnch
חבר פעיל

הסמל האישי שלpOOnch

חדר כושר: אין

חחחחחחחחח אני חייב להקפיץ,אוקיי כן זה אני לא הייתי פה הרבה מאוד זמן אז בואו נסגור אותכם לגביי מה שעברתי בתקופה הזאת....אם לא הבנתם אז לא הצלחתי בתקופת החיטוב הזו לא הזו ולא בעוד 5 תקופות....האמת הספקתי לסיים חטיבה...להתחיל תיכון לסיים בגרויות להתגייס לצבא לסיים מסלול בהנדסה קרבית ליפול מקרבי על מחלת עור לעבור 2 ניתוחים.....והכי חשוב...מאז הספקתי גם להרזות....
הכל התחיל שהגעתי לרופא שלי על המחלת עור הוא פשוט צרח עליי ורדה בי על עלייה נוספת במשקל שנשקלתי ראיתי על המסך 100 קילו....כן כן בן 19 עם גובה של מטר וסיגריה (מטר 70) שוקל 100 קילו....
לא הייתה לי אף פעם בעיה של ביטחון עצמי או בעיות חברתיות,הבעיה היחידה היא שזה הפריע מאוד לגוף שלי להתמודד עם המחלת עור שלי...וזה מה שהרופא אמר לי....עכשיו שאני חושב על זה אני מצטער שהשומן לא הפריע לי בחיים הפרטיים שלי אולי ככה הייתי פותח את העניים מהר ומבין עד כמה שאני הורס את הגוף שלי....
אוקיי אז אחריי שהרופא "השפיל" אותי (לטובה),החלטתי באותו יום שאני עושה שינוי אבל הפעם זה היה אחרת מכל הפעמים הפעם רציתי באמת לעשות שינוי רציתי להוכיח לרופא ולעצמי שאני יכול שזה שטויות שאני לא תלוי בשום מזון ואורח חיים מסויים...אז באותו יום התחלתי את דייאטת דלת הפחמימות של לייל מקדונלד...והיום אחריי 13 שבועות בדיוק...אני רוצה להגיד לכם שהמשקל שלי כרגע הוא 77 קילו...עם 0 ארוחות צ'יט והעמסת פחמימות שבועית מבוקרת....אז שיהיה לכולנו חיים בריאים....

"עדיף למות על הרגליים מאשר לחיות על הברכיים"
pOOnch מנותק   הגב עם ציטוט