אשכול: dynamic method
צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-04-13, 00:09   #26
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי כ1שי גד1ל צפה בהודעה
אני אשמח אם תסביר לי את כוונתך
כל התגובה שלי היא בעיקר מכוונת לספגטי שטוען שארגונים כמו spf וכו' זה לא pl אמיתי, אז חיפשתי כל מיני קווי דמיון בין ארגונים כאלה לבין התחרות שהיתה בארץ.

אין לי ככ כח ואין ככ טעם לרדת לרזולוציות כאלה אבל דוגמא אחת פשוטה - הסקוואטים בקטגוריות הequipped היו הרבה יותר גבוהים מאלה בraw (בחליפות multi ply זה בלתי נמנע) אבל עדיין החוקים ב2 הקגטרויות אמורים להיות זהים בטח לגבי עומקים של סקוואט.
היו עוד כל מיני דברים לא ברורים בשיפוט אבל שוב, כל ארגון קובע לעצמו את הפרמטרים בחוקים ואין לו איזה "איגוד שופטים" שהוא צריך לתת לו דין וחשבון.
פאוורליפטינג הוא מזמן דבר מאוד מפוזר עם הארגונים, ציודים וחוקים ככה שאין טעם לנסות להשוות בין ארגונים.

ולגבי הנושא - בלי קשר לאיזה ליפטרים באיזה תחרויות המכון של לואי מייצר, הוא מייצר אנשים מאוד חזקים בשיטות שלו, יש לו המון ליפטרים עם מעל 800 פאונד דדליפט (שזו ההרמה עם הכי מעט משתנים), הרבה בנצ'רים של 500 וגם 600 raw.

אם יעשו השוואה בין 10 ליפטרים ברמה עולמית גבוהה, רוב הסיכוים שכל אחד מתאמן בשיטה אחרת, ככה שגם השיטה הפרוגרסיבית של ריפטו (שאד קואן למשל עשה) וגם השיטה המתחלפת של לואי הוכיחו את עצמן. מה שבטוח הוא שהליפטרים הם מראש אנשים בטופ של הטופ הגנטי ככה שזה לא ששיטה אחת הוציאה מהם דברים בפער עצום משיטה אחרת.

בגלל שללואי יש מכון והוא גם די מתוקשר, יש לו תיעוד של הרבה ליפטרים שלו, הרבה מהם התחילו בדברים אחרים, התגלגלו במקרה או סיפורים כאלה, בגלל זה הוא גם תמיד טוען שהשיטה שלו מתאימה לכולם, כל הזמן ובכל גיל ובכל רמה.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט