צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-12-15, 16:04   #1880
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון a נפח יום שני 28/12/15

לואו-באר סקוואט עם עצירה בתחתית: 60, 100, 155ק"ג 5*3!!!!!! Pr!!!!!!
פרס: 40, 50, 75ק"ג 5*5!!!!!! Pr משוחזר!!!!!!
פאוור קלין: 60, 70ק"ג 3*6!!!!!! טכניקה הרבההה יותר טוב מפעמים קודמות!

אימון נפח ה-קטלני ביותר שאי פעם היה לי!!!!!!
סקוואט עם עצירה בתחתית הלך טוב....הכוונה זה פיחלץ אותי לגמרי אבל סגרתי את כל הסטים ומאוד מרוצה מכך
פרס נפח....הpr הקודם שלי! זה המשקל הכי כבד שאי פעם עשיתי עם 75ק"ג ל5*5 וזה השיא קודם שלי....זאת אומרת יותר כבד מזה שהייתי מבצע תמיד סגרתי 2 גג 3 סטים של חמישייה....על כל מקרה אני שמח מאוד מהמשקל כי בכמה אימונים בודדים שיחזרתי את השיא הזה....ובהחלט זה הרגיש והיה כמו שיא אישי! כל החזרות היו מאווווד איטיות ועלו בקושי והיה בכללי מאווד מאווווד כבד! אך הכל עלה! זה בהחלט אחד ההישגים הכי מרשימים מבחינתי בזמן האחרון שאני מתאמן (כמובן עדיין לא הגענו למטרה) אך אני שמח כל כך מהמשקל ומהחזרות שסגרתי!
לסיום פאוור קלין עם משקל יחסית "קל" אני יכול יותר אבל שמתי דגש על טכניקה ובהחלט הרגשתי שיש יותר "התפוצצות" במשיכה השניה כלומר היה מגע עם הירך לקראת המשיכה השניה ולא כמו בפעמים קודמות שמשכתי כל הזמן רק עם הידיים....לאט לאט זה בא אבל אני ממש מרגיש את השיפור כאן מבחינת המגע עם המוט בשביל "להעיף" את המוט לכתפיים וזה כבר שמה אך עדיין נדר ליטושים כי מן סתם זה לא מושלם והמגע עם המוט קורה אומנם טיפה מוקדם מדי אבל לפחות זה קורה....לעומת פעמים קודמות שזה לא היה בכלל
בהחלט ניתן לומר שזו האימון נפח הכי קטלני שהיה לי ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט