צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-02-09, 18:00   #39
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
אהלן גלעד'וש
קודם כל אני מקווה שלעולם לא אפסיק להתאמן!
אני פשוט פצוע מאד עכשיו והורדתי את המינון לבערך פעמיים בשבוע אימון חלטורה לא הייתי בכיוון להיות כוכב בכל אופן למרות שהיו לי תכניות מעניינות לחורף... יש לי דלקת בשתי הכתפיים, הגב גמור, הברכיים...
אבל אני מחלים והרבה בזכות חבר שפירסמתי כאן בחתימה שלי.
ברגע שאני אחלים אני אחזור גם לאכול נורמלי ובתקווה אשבור שיאים אישיים שהופכים להיות כבר מאד ישנים!

וכדורגל בארה"ב זה תחום מפותח פחות מבייסבול, פוטבול וכדורסל... אבל עדיין המכללות מעניקות מלגות, יש הרבה מאד כסף והרבה מאד קהל, השכר גבוה מאד ומביאים כל מיני זרים מזדקנים מהליגות הטובות בעולם.
הפרס במר אולימפיה שזה אירוע יחדני והפרס בו הוא משהו כמו 300k דולר, זה משהו שלא מגרד את השפיץ של שחקן מוביל גם בליגה כמו ה mla.

לגבי מה שמישל אמר ואני מקווה שהוא יסלח לי את מה שאני אומר אני לא אומר מרוע לב או מחוסר אהבה לספורט, להיפך, אני חושב שתמיד פעלתי כדי לקדם אותו כולל ניהול הפורום הזה, כתיבת תכנים, הגעתי להרבה תחרויות לעודד וכו'... אבל חייבים להיות ריאלים.

הספורט הזה הוא עדיין מוזר וביזארי בעיני הציבור, אני לא רואה שום סיטואציה שבה ממננים ספורטאי מקצוען כאן בארץ, בשום רמה, כולל סטס, או עמית או אפילו אחד שיקבל pro card (כל עוד הוא גר כאן בארץ).
אין לאף אחד אינטרס כלכלי, הספורט לא פופלארי, תחום התוספים לא מספיק פופלארי ואין בו מספיק כסף, לפחות לא מספיק כסף כדי שלמישהו יהיה אינטרס לממן ספורטאי באופן מלא כולל הסייקלים והאוכל.

ספונסר יחידי שיכול להיות כאן זה משוגעים לדבר שמחליטים לטפח מישהו ספציפי וכל מי שיודע משהו... יודע שעם כאלו ספונסרים ... עדיף כבר לגרד כסף מאימונים אישיים

כמו שאמרו כאן, לסוגי הספורט האחרים יש כלכלת הימורים חזקים שעומדת מאחוריה ומחזקת אותה (טוטו כאן בארץ, הימורי ספורט בעולם כולל כמה מהחברות הבורסאיות הגדולות בעולם כמו bwin) ובנוסף פופלאריות עצומה.

לא צריך להיות כלכלן כדי להבין שהספורט כאן לא יוכל להמריא, למרות כל האהבה שלנו המשוגעים לדבר. אולי יהיה פלא גנטי כזה או אחר שיצליח בחו"ל... אבל כאן בארץ... אני לא רואה את הקשת בענן באופק.
הספורט ימריא ברגע שהוא יקבל יותר פרסום,ושלא תחשוב שהוא עומד במקום הפרסום מתקדם..אומנם לאט אך יש התקדמות..נקוה שבעוד כמה שנים יהיה פה משהו אחר.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט