צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-11-12, 00:29   #28
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלירמבו צפה בהודעה
א- מאיפה אתה יודע כמה טכני אני ומה הניסיון שלי, זה מגוחך שיש לכל המתאמני כוח, סטיגמה שכללל המפתחי גוף אותו הדבר, יש כאלה עם ראש פתוח, שאיכפת להם מעוד דברים חוץ מלנפח תבייספס, המטרה שלי זה, שאם עכשיו אני עובד עם 120 סקוואט ל8 חזרות ארבע סטים, עם דקה מנוחה,( ונפח אימון כללי בהתאם לתכנית לפיתוח גוף כמובן) שאחרי השלושה חודשים אימוני כוח, אני אעשה את אותו הדבר עם 140 ק"ג, מבין???
נו בחייאת, אל תיקח את זה אישי, אבל זה נכון.
מי שלא עשה תקופה רצופה סקבט 2-3 פעמים בשבוע לאורך חודשים אין לו סיכוי להיות טכני, וגם אז יש סיכוי גדול שהוא לא טכני. אני לא ראיתי סקבטר טוב שבא מתחום הבילדינג, כי כשאתה לא מתרגל את זה הרבה (ובבילדינג עושים abcdefg ולכן סקבט פעם בשבוע) אז זה מה שקורה.

זה לא משנה, אני מוכן לשים כסף שזה ככה ומה שלא תגיד זה לא ישנה את דעתי.

לגבי הסטיגמה - עם כל הכבוד, אני פה בפורום כבר כמה שנים, וחוץ מכמה בודדים (שאני יכול לספור אולי על כף יד אחת), כל הבילדרים כאן לא מסוגלים לכתוב "שלום כיתה א'" בלי שגיאות כתיב ולא יודעים להקשיב לבן אדם אם אין לו יד 50 סנטימטר ופאמפ מטורף.

הלאה,
8 חזרות זה לא כוח, זה אולי יהיה טוב לתחילת תבנית שבסופה אתה יורד ויורד בחזרות (סטייל התכנית של אד קואן). כוח זה 5 ומטה.
יש עוד כל כך הרבה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון ואני לא הולך לציין אותם בהודעה הזאת..

מה שחשוב בסופו של דבר זה workload (נפח עבודה כולל), ועדיף שיהיה בעצימות בינונית גבוהה. ככל שהוא גדל ככה גם האדם גדל ומתחזק.

אני ממליץ שתעלה פה סרטונים של כל ההרמות שלך, בדגש על סקבט, בנץ' ודדליפט. אני בטוח ב900 אחוז שיש לך המון מה לתקן בכל אחד. ולא, אני לא אומר את זה כי אני חושב שאני תותח או שאני חושב שאתה ליצן, אלא כי מי שלא בא מעולם הכוח לא יכול להיות טכני.
אם לא נגר, אני לא אדע לבנות ארון כמו נגר - אותו כנ"ל לאימוני כוח. טכניקה זה הלחם והחמאה של אימוני הכח ושם אין לליפטרים תחרות כי זה הבייסיק של האימון.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט