צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-02-09, 21:12   #50
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
אני יגיד לך למה אחי
1.אי אפשר לדעת באמת מה הולך באמת בתוך ifbb בישראל אין טאחלס שמעתי שיש שם משחקים וחרא שלא קשור בכלל לאשר,ושאשר מצידו זה "העיקר שתהיה תחרות וזהו" לא איכפת לו משום דבר אחר,זאת רק שמועה כמובן.
2.מכתב לויידר?בוא ניראה..אשר פריג' עזוב מה הוא פה בארץ הוא שופט במר אולימפיה אם אתה לא יודע והמילה שלו מול המילה שלנו אחי..לא תשכנע את ויידר,אם ספורטאים כמו לי פריסט ונאסר אל סנובתי התלוננו על אשר פריג' שהוא שמוק וכלום לא קרה!תהיה בטוח שאם אני אתה או כל ספורטאי אחר פה בארץ יתלונן ממש לא יזיז לויידר או לילדים שלו מי שמנהל עכשיו תאיגוד.
3.חרם על ifbb?אנשים רוצים להתחרות בifbb בחו"ל וכדי לצאת לתחרויות של ifbb בחו"ל צריך להתחרות בifbb אין פה משחקים!אין יויו לעבור לנאבא ולהתחרות בifbb אחר כך זה ניגמר!השנה אלי האנה העיף את כל הפחדנים שאחרי המיקום שלהם במר ישראל רצו לאשר וטוב שעשה זאת!ומבטיח לך שהפעם זה לא ישתנה.
4.אי אפשר להחרים את האיגוד של אשר אחי...תמיד תמצא אנשים שירצו להתחרות בלי קשר ליציאה לחו"ל...ספורטאים מתחילים למשל רואים את התחרויות של אלי האנה יותר "מקצועיות וקשות" בהם מתחרים ספורטאים טובים וותיקים לעומת המר צפון והתחרויות האיזוריות של ifbb בהם מתחרים חבר'ה יותר חובבנים.
אחי...

1.יש ארגון ifbb. הוא נותן כסף לארגון ifbb בארץ והארגון הזה צריך להיות הטוב ביותר בארץ עם הכסף שניתן לו. נקודה. לא אמור לעניין אותך בכלל מי זה אשר פריג' או מה הוא קשור לפיתוח גוף.
מעולה, אז אם אנחנו יודעים שיש מימון והמימון הזה אמור לבוא לידי ביטוי במקום נורמלי לתחרויות ובפרסים למתחרים וכו' אז נגלוש לסעיף 2.

2.גלעד, אתה מזלזל בעצמך ובשאר החברים שלך וגם באלו שלא חברים שלך שאר הבאדיבילדרים.
אין פה מה לשכנע אחי... שולחים מכתב, לא בן אדם אחד מטעם קהילת הבאדיבילדרים מישראל...
אלא 30 מכתבים!!! של כל בודיבילדר כאשר כל מכתב מנוסח בצורה אחרת, שולחים לא רק לווידר, אלא לכל ההנהלה של ifbb ותאמין לי שאין דבר כזה שלבן אדם אחד לא יהיה אכפת !
יודע למה ?
כי אף אחד בעולם (וזה אופי של בני-אדם) לא אוהב שבן אחד ירוויח כסף לכיס על זה שהוא לא עושה כלום ובאותו זמן ידופק אחרים ולמה אף אחד לא אוהב את זה ? כי אותו בחור ששונא את זה היה רוצה להיות במקומו ולהכניס את הכסף הזה לעצמו, אבל זה לא משנה העיקר שאותו בחור או בחורים יעשו הכל כדי להפיל את אותו אחד שלוקח את המימון לכיס.

3. אני חייב להגיד שזה הסעיף היחידי שהסיבה שמוצגת בו מסיבות מוצדקות ואפשר להבין את זה, לא כמו שאר הסעיפים אחי שלדעתי זה מתוך עצלנות וזלזול עצמי...(עם כל הכבוד ובאמת עם כל הכבוד בלי ציניות.)
ועכשיו לעניין...
צריך להבין שיש פה מין מעגל אחי...
הרי תאכלס מה הולך פה ?!
אוקיי מתחרים ב-ifbb, יש אולי 10 מתחרים ורוב הסיכווים שתקבל מקום ראשון מתוך 10 מתחרים, משמע אתה לא באמת כזה טוב כי היו רק 10 מתחרים.
קיבלת את הכרטיס (וואו בהצלחה) אבל תאכלס מה ההגיון ? לא חוכמה לנצח מתוך 10 מתחרים ומזה נובע גם שרוב הסיכווים שתאכל זין בחו"ל, אז מה שווה כל הכסף להכנות לחו"ל והנסיעות והכל אם אתה עומד לאכול בראש ?
ומכאן חוזרים לעניין שלא שווה להתחרות ב-ifbb אפילו אם יש את הכרטיס לתחרויות בחו"ל...
והשלושה שיכולים לצאת לחו"ל ולקחת מקומות מכובדים אלו: מאור זרדז, עמית ספיר וסטס. (ביינתים אלו הטופ בישראל עד כמה שאני יודע)
כשעושים חרם אמיתי גלעד אז עושים חרם !
ואומרים לכולם שלא שווה להתחרות ב-ifbb ולמה לא שווה ומה יהיו התוצאות אם לא יתחרו ב-ifbb (מין הסתם הארגון יצטרך לעשות משהו !) ואז אולי יגיעו 2-3 מתחרים, אבל זה כבר שטויות, תחרות לא בנויה מ-2-3 מתחרים וזו המטרה שלכם לדעתי.

4.אני מאמין שעניתי עליו כבר אז נבזבז אותו על משהו אחר, אני מקווה רק שתקדיש זמן לקרוא את ההודעה הזאת ולא תרפרף או לא תקרא אותה כי רק בגלל הרפרוף והעצלנות שלנו (בכלליות) אנחנו בסוף אוכלים חרא.