צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-02-09, 20:15   #47
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
תאכלס ?
גלעד וכל שאר המתחרים פה בפורום שהגיבו בדיון הזה, אין אחד שלא רשם שהכלכלה אשמה !
אז בוא נפתח את כל הקלפים...
יש מימון, אבל כל הכסף מהמימון מגיע לבן אדם שקוראים לו אשר פריג'! (עד כאן אני מאמין שאני צודק)
אז אם הכלכלה היא באמת גורם כל כך מרכזי לזה שרמת פיתוח הגוף בישראל נמוכה, יש סיבה נורמלית שכל מפתחי הגוף פה בארץ לא מתלוננים ? לא שולחים מכתבים לאדם שמעל אשר פריג' והוא מביא את המימון בעצם ? מכתב לראש איגוד i.f.b.b בחו"ל ? עושים חרם על i.f.b.b בארץ (כולם לא רק איזה 6 באדיבילדרים..) ?

אז באמת שאני לא מבין וזו לא פעם ראשונה שאני שואל את השאלה הזאת, פעם שעברה הייתה התחמקות והתשובה בכלל הייתה שונה...
אז במקום לדבר למה לא לפעול ?
ובאמת שאני לא אומר את זה נגדכם, אני כל כך בעדכם ודווקא בגלל זה אני מציע לכם להזיז את העניינים כבר, כי כשיהיה מימון שהכסף ממנו יינתן למתחרים ולמימון מקום נורמלי להתחרות בו, מן הסתם תעלה המודעות לפיתוח גוף וגם אנשים ירצו לחטוף את הפרסים ולהשתתף.
אני יגיד לך למה אחי
1.אי אפשר לדעת באמת מה הולך באמת בתוך ifbb בישראל אין טאחלס שמעתי שיש שם משחקים וחרא שלא קשור בכלל לאשר,ושאשר מצידו זה "העיקר שתהיה תחרות וזהו" לא איכפת לו משום דבר אחר,זאת רק שמועה כמובן.
2.מכתב לויידר?בוא ניראה..אשר פריג' עזוב מה הוא פה בארץ הוא שופט במר אולימפיה אם אתה לא יודע והמילה שלו מול המילה שלנו אחי..לא תשכנע את ויידר,אם ספורטאים כמו לי פריסט ונאסר אל סנובתי התלוננו על אשר פריג' שהוא שמוק וכלום לא קרה!תהיה בטוח שאם אני אתה או כל ספורטאי אחר פה בארץ יתלונן ממש לא יזיז לויידר או לילדים שלו מי שמנהל עכשיו תאיגוד.
3.חרם על ifbb?אנשים רוצים להתחרות בifbb בחו"ל וכדי לצאת לתחרויות של ifbb בחו"ל צריך להתחרות בifbb אין פה משחקים!אין יויו לעבור לנאבא ולהתחרות בifbb אחר כך זה ניגמר!השנה אלי האנה העיף את כל הפחדנים שאחרי המיקום שלהם במר ישראל רצו לאשר וטוב שעשה זאת!ומבטיח לך שהפעם זה לא ישתנה.
4.אי אפשר להחרים את האיגוד של אשר אחי...תמיד תמצא אנשים שירצו להתחרות בלי קשר ליציאה לחו"ל...ספורטאים מתחילים למשל רואים את התחרויות של אלי האנה יותר "מקצועיות וקשות" בהם מתחרים ספורטאים טובים וותיקים לעומת המר צפון והתחרויות האיזוריות של ifbb בהם מתחרים חבר'ה יותר חובבנים.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט