צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-09-10, 23:48   #29
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

בעיקרון אין בעיה לשלוח כסף במכתב(עדיף לעטוף ת'כסף בנייר לדוג' שלא ידעו מה יש במעטפה וייראה כמכתב).
וכדי שיהיה בטוח ב100% אפשר לשלם במקום שתי שקל על בול רגיל משלוח בדואר רשום שמגיע הדוור ומחתים את הנמען ככה יודעים בטוח שהמעטפה הגיעה אליו עד הבית אישית(עולה משהו כמו 10-12 שקל)

אופציה שניה זה לפתוח חשבונות paypal ולהעביר תשלומים דרך האנטרנט, לא עשיתי את זה אף פעם אז אל תשאלו אותי איך ולמה... אני יודע שזה חינמי ולא מעבר לזה

אחרי שהכל יגיע אליו הוא מזמין וברגע שזה מגיע לארץ הכוונה הייתה לאסוף ממנו, אבל בגלל שהוא דרומי נשלח למישהו שגר במרכז(יש לך מישהו מהמשפחה שגר בת"א רן שתוכל ללכת אליו כשנקבע איזה יום אחד? אם לא אפשר לשלוח למישהו אחר שסומכים עליו מנהל אחר מהמרכז נגיד Hyprotherapy או קפטן שלד ונקבע יום ושעה וניקח הכל ממנו...)

ד"א רן תן לי ת'מסן שלך או מייל ונזיז עניינים

רק שתדעו שמי שקונה גם צריך לבוא לאסוף את זה מת"א או הסביבה, כל אחד ידאג לחבילה שלו
חברי'ה יש עוד שאלות או בעיות?

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 14-09-10 בשעה 23:52.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט