אשכול: טקסס
צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-10-12, 21:41   #73
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

באמת שאתה מתחיל להאמין לכל החרא של פיתוח גוף הא? להיות יותר גדול/חזק עם תכנית של חרא?!

אני מכיר יותר מתאמנים טבעיים ממך כי אני עובד במכון עם 4000 מנויים בערך שנה וחצי, כל בנאדם שמתאמן שנתיים וטבעי לא מגיע לגודל של מתאמן כוח סטנדרטי, אל תשכח שהיום כל ילד קקה קונה סייקל בסיסי ב2000 שקל ופתאום לוחץ 120,
וידוע שאין מקום להשוות מישהו ששותה חלב לבנאדם שנמצא בסייקל של טסט'+דיאנבול ודקה, חד משמעית מתאמנים טבעיים, לא יהיו יותר גדולים בשנה וחצי ממתאמן על טקסס+SS

לבנאדם תהיה יד 42 אולי גם חזה סבבה, אבל הוא עדיין ישקול 80 ויהיו לו גב/רגליים/כתפיים של ילדה בת 13

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
מישהו שאל אותך בכלל? חח יש לך נטייה להכנס לכל דיון ולדבר על עצמך
ואם אתה שואל אותע 130 לסינגל על 97 קילו זה קקי בלי קשר
לחצתי אתמול 125 על 82 ואני לא מתלהב אז מה הקטע?
1. לא אמרתי שיש לי בנץ' חזק, להפך, אני יודע שאני בנצ'ר די חלש וגם אחרי פציעת כתף די קשה, רשמתי את המשקל כדי להוכיח שאפשר לעבוד גם בתכנית כוח סטנדרטית ולהתקדם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
לא לכל אחד אכפת מדדליפט וסקוואט ורק להזכירך אני עשיתי את שניהם לפני שידעת איך מוט נראה.
הדיון הוא על בנץ ואם אין לך משהו רלוונטי לנושא אז אל תגרור אותו לנושאים אחרים
1. לא אשמתי שאתה בן 200 וכשהתחלת להתאמן אני עדיין הייתי חייל בצה"ל

2. אתה מדבר על בנץ' אל מול תכניות אחרות, אז אל תזיין ת'שכל שאני לא רלוונטי, רוצה לעלות מהר בבנץ'? הנה יש תכניות של ריאן קנלי, למה ללכת רחוק

http://strongestman.org/?p=123

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט