צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-05-15, 17:55   #1786
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום רביעי 27/05/15 אימון שני בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט (קל): 60, 110ק"ג 5*2
בנצ' פרס עם עצירה על החזה: 60, 80, 100ק"ג 5*3
גוד מורנינג: 40, 50, 60ק"ג 10*3

טוב הרגליים שלי גמורות לגמרי מהנפח בסקוואט של יום שני! מן הצפוי כמובן אבל כמובן הסקוואט הלך מעולה והתעלמתי מהכאב
בנצ' פרס מה ניתן להגיד על התרגיל הזה? התרגיל המשעמם ביותר שיש חח אני עושה אותו רק פעם בשבוע ומנסה להרים בו יחסית משקל כבד כי גם ככה אני עושה אותו רק פעם בשבוע (וגם זה יותר מדי חח) אבל היה קשה ה100ק"ג כי גם הרבה זמן לא עשיתי וגם זה היה עם עצירה על החזה סגרתי כל חזרה אחרונה בקושי אבל היי למי איכפת?! חח שמחתי נורא לסיים את התרגיל ולעוף חזרה לכלוב האהוב שלי שבו עשיתי גוד מורנינג שזה בהחלט אחד התרגילי עזר האהובים עליי! וכן זה משהו כמו 5-6 שעברו אשר לא ביצעתי בתרגיל מסויים יותר מ5 חזרות חח
אבל כאן נתתי 10*3 עם 60ק"ג והרגיש די קל אך בגלל שכנראה ההאמסטרינגס שלי לא הכי חזקים הם נתפסו באחד הסטים אבל לא משהו שמנע ממני להמשיך ולסיים את התרגיל, מה שכן בהחלט תרגיל עזר מעולה לסקוואט ודדליפט וכמובן גם תרגיל מעולה בפני עצמו בלי קשר! גם אם לא הייתי צריך לבצע אימון התאוששות או תרגילי עזר אני בהחלט הולך לשלב אותו באופן קבוע בתוכניות העתידיות שלי כי זה מרגיש פשוט מצויין! שוב קודם כל בתור תרגיל בפני עצמו וגם בתור תרגיל עזר
פעם הבאה נוסיף טיפה משקל ונוריד חזרות אני אשתדל לא לעבור את ה8 חזרות ואולי להישאר תמיד על ה5 חזרות ולא מעבר
בסה"כ היה אימון קטלני ביותר!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט