צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-03-08, 21:22   #20
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DropDead
+1
תביא סרטון אם משקל מלא.
אבל בכל זאת הסרטון הזה הרבה הרבה יותר טוב. חוץ מהחזרה האחרונה תשתדל לא להתקע למעטה ולעלות למעלה כמה שיותר מהר.
בנוגע לגובהה, תראה אתה לא חייב ואפילו אל תרד הכי נמוך (ATG). הרבה אנשים באינטרנט אומרים שזה הכי טוב וכל מיני שטויות. לרוב המתאמנים אין מספיק גמישות לרדת כל כך נמוך ולשמור על האמס מתוחים, גב ישר, ברכיים לא יותר מדי קדימה...
מספיק שתרד מתחת למקביל- תרד כמה שיותר נמוך כל עוד אתה שומר על טכניקה נכונה.
בסרטון ירדת מספיק נמוך והכול נראה בסדר אבל תביא סרטון עם משקל עבודה.
טיפ בשבילך תנסה לעשות את הסקוואט עם LOW BAR. זה יגרום לך לעבוד יותר נכון.. לי זה עזר.
תודה רבה לכל מי שענה!
בחזרה האחרונה קצת איבדתי שיווי משקל זה לקח לי קצת תירגול עד שלמדתי איפה אני הכי יציב.
אני אפרסם וידאו עם משקל פשוט לא יצא לי ללכת למכון מחר אני אלך ואני אולי יצלם.
את הטריק עם הLOW BAR אני מכיר וזה במיוחד טוב לי כי אני גבוה ואני צריך להישען יותר קדימה ככה שזה עוזר לי לייצוב.
בקשר לעומק בהרגשה בזמן התרגיל אני לא מרגיש שזה בכלל עמוק אבל כשאני מסתכל על הסרטון אז זה נראה לי בסדר, בכול מקרה אני מנסה לרדת הכי נמוך שאני יכול עד גבול מסוים.
עוד בעיה שיש לי זה חוסר גמישות בהמסטרינג ואני רוצה להתחיל לעשות מתיחות לשיפור הגמישות.
עכשיו השאלה שלי זה מתי עדיף לעשות את המתיחות בסוף האימון או בתחילתו? נראה לי שעדיף בסוף כי השריר חם ויותר נוח לעבוד איתו וגם יש טווח תנועה יותר גדול.