אשכול: טקסס
צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-09-12, 16:04   #18
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
נכון
זה לא reversal strength לבנץ'
הבנצ'רים החזקים בכל העולם (ובלי קשר לאסכולה שהם באים ממנה) לרוב עושים אימון שלם של רק חתירות.

ולהתאמן 2:45 זה טיפשי בכל קנה מידה, אתה אחרי שעה כבר יורד דרסטית ברמות טסטוסטרון ומאבד ארגז של כוח.

ובקשר לTEMPLATE שהכנת לעצמך, איך תרגיל שמתבסס על מהירות נמצא אחרון בסדר אחרי נפח כ"כ גדול ואחרי ש:
1. התשת את הרגליים והגב בסקוואט
2. התשת את הUPPER BODY והאמות בבנץ'?

מה שאני רוצה להגיד שבשורה התחתונה בתכנית הזאת מרוויחים רק בסקוואט. (אם מרוויחים משהו בדדליפט זה רק בגלל הרווח בסקוואט).
טקסס מת'וד זו לא תכנית עם דגש לבנץ', זה בעדיפות שניה-שלישית למעשה, יש תכניות מצויינות להתקדם בבנץ' בצורה יותר עצימה, אבל למתאמן רציני אין צורך בשלב כ"כ מוקדם לרצות לחיצה כשהוא לא יכול אפילו לעשות סקוואט של 4 פלטות.
לא מכיר מישהו שעשה טקסס כמו שצריך ולוחץ פחות מ120 לסינגל, ככה שאפשר להתקדם בבנץ' יפה, אני סיימתי עם 130 לחמישה סינגלים, עליה של 25 קילו על המוט, ול5 סטים במקום אחד.

חתירות כנגד מוט זה תרגיל שיש לו carryover הרבה פחות ממתח לבנץ' פרס, אם כבר, אז חתירות עם דאמבלים, אבל יש תרגילים חשובים יותר.
כשעושים אימון נפח של סקוואט, בנץ' ובסוף פאוורקלין, אין אפשרות לרדת מאזור השעתיים, כשיש רק 3 פעמים להתאמן בשבוע, זה הכי טוב שאפשר לעשות, טסטוסטרון או לא מחקר של אלברט או של הNSCA, אפשר לשבור שיאים ולהתקדם, זה לא אימון של פיתוח גוף אלא אימון כוח, המנוחות הכרחיות, 5 דקות בין הסטים הכבדים זה מינימום

אין שום בעיה לעשות סקוואט כבד ואחר כך פאוורקלין, עובדתית, ואפשר לשבור שיאים יפה מאוד

הפריודיזציה של טקסס מאוד פשוטה, נפח(גיהינום) זה יציאה מהומאוסטזיס, התאוששות(אימון מהיר) לשחרר את הגוף, עצימות(שבירת שיאים) כדי לראות כמה באמת התקדמת.
אם יש לך שיטה אחרת לעלות מסקוואט 150 לסינגל לסקוואט של 185 ל5 סינגלים באותו הזמן, תכתוב ספר ומבטיח שתעשה הרבה כסף

עובדה שכל מי שסיים פה טקסס כמו שצריך חזק יותר או לפחות כמו כל החברי'ה הלא טבעיים, תראה לי מתאמנים טבעיים שבשנתיים מגיעים לאותן תוצאות

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט