צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-05-17, 15:39   #2098
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

נפח סקוואט: 60, 100, 120, 140, 160, 180ק"ג 5*5!!!!!!
תוכנית ההפבורן לבנצ' פרס שבוע שני אימון ראשון: 60, 80, 100, 120ק"ג 2*6 ובסט השביעי ושמיני 3 חזרות, לאחר מכן שלב הפאמפ 97.5ק"ג ל6 חזרות ואז עוד 2 סטים של 7 חזרות

רציתי לעדכן שנשארתי בחיים לאחר הסקוואט, זאת אומרת הנשמה שלי נשארה במכון ואני יבוא לאסוף אותה בימים הקרובים....כאלו גריינדים מטורפים לא היו לי גם כשעשיתי 185 ל5*5 ושקלתי 5ק"ג יותר, פשוט מתי במכון ממש ככה....בסט הראשון נתתי 4 חזרות כאלה בלי מנוחות ואז לפני חזרה חמישית נחתי כמה שניות, בשאר הסטים הייתי נותן 3 כביכול "מהירים" ואז עוד 2 חזרות על החיים ועל המוות כמו שאומרים. גריינדים לא מהעולם הזה התחילו כבר מהסט השלישי כבר בחזרה השלישית ואז זה נראה כמו נצח, חזרה רביעית לקח לי כאילו יממה עד שעליתי ושלא לדבר על החזרה החמישית.
בקיצור הבנתם שהיה לי כבד בצורה מטורפת ואני כל כך מרוצה שהצלחתי לסיים את זה בהתחשב בעיקר שאני בחיטובון, מיותר לציין שאין טעם לקבוע יעד ל185 כי זה לפי דעתי לא בר השגה כי בנוסף היו כמה חזרות גבוליות כאלה (לא שזה כל כך נורא כי מדובר בכל זאת ב5*5) אבל גם מהסיבה הזאת וגם כי אני בחיטובון אני יודע בוודאות שאני הולך להיכשל אם אני קובע יעד ל185, נצטרך לשלב בצורה כזאתי או אחרת חזרות גבוהות ולהציב בהם יעדים.
התוכנית של ההפבורן לבנצ' מעולה, עשיתי מה שרשום באימון של היום ב2 סטים האחרון נתתי שלישייה עם ה120....ככה שיוצא 6 סטים של 2 ועוד 2 סטים של 3 ובשלב הפאמפ סט אחד של 6 עם 97.5 ועוד 2 סטים ל7 חזרות, לא יכול להגיד שזה היה לי הכי קל בעולם אבל גם לא כזה קשה, האתגר העיקרי זה שלב הפאמפ, אבל אני מריגש שאני אצליח לשבור שיאיים לטווח רחוק עם התוכנית הזאת, זה בדיוק מה שאני צריך!
ונסיים כמובן בזה שבסה"כ היה לי אימון הכי קטלני ביותר מאז שאני בחיטובון!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט