צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-10-12, 17:26   #52
Alon332
חבר פעיל

אלברט -
א. יא גבר.
ב. ללא ספק לו"ז יותר קשה משל לוחם, אני חושב לחתום קבע, רק לא לחזור לאזרחות ולעבוד 10 שעות.
ג+ד. יא גבר.
ה. יודע את השם, יש לי גם את הספר. גם אני קראתי עוד כמה ספרים.
ו. ל1לז, זה בדיוק מה שאלירמבו אומר לכם כל הזמן. ויש הרבה אופציות, אל תחפש רווח בכל דבר, אנשים עוסקים בספורט כי הם אוהבים את זה. גם הישראלים שמגיעים לאולימפיאדה קורעים את התחת בעבודה בארץ.
ז. duh, אחרת איך אני יודע שאתה משחק כדורגל, אבל אתה טמבל, לא ציפיתי שתבין את זה.
ח. אז תחליט, לא צריך כלום בשביל לייעץ או שצריך ניסיון? צריך גם לכתוב כל הודעה שניה בסעיפים, או שאפשר לכתוב כמו בן אדם?

נחש - לא אמרתי שאין לכם מושג מהחיים, אבל כן אמרתם כמה דברים שסותרים אחד את השני, בראשם שמתאמן מתחיל לא יכול לעשות טקסס, ואז שמתאמן מתחיל כן יכול לעשות אבל הוא יתקדם לאט יותר ממה שהוא יכול (שזו גם היתה הנקודה שלי).

מצחיק שאתה אומר לי שהוא קודם צריך לעבוד נכון, כשבאותה תגובה שהצעתי לו לעבור למתכונת טקסס, הבאתי לו קודם כל סרטון של דייב טייט לתיקון הטכניקה, ואז גם רשמתי שקרוב לודאי שהסרטון הזה מספיק, והוא לא יצטרך לשנות למתכונת טקסס.
לא אחי, הוא בכלל צריך להפסיק לעשות את כל התרגילים האלה, ולהתחיל לעבוד ספציפית, כי הרי אם הוא תקוע ב-SS, הדבר האחרון שיעזור לו זה להמשיך לעשות SS.
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט